Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Her türlü istek, şikayet ya da teşekkürlerimizi bildirmek için Ziraat Bankası iletişim hattı aranabilir ya da web sitesindeki iletişim hattı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Banka müşterilerine oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile de doğrudan görüş öneri istek, şikayet, teşekkür ya da bankada çalışmayı düşünen kişilerin insan kaynakları hakkında gerekli durumlarda Ziraat Bankası telefon numarasını kullanabileceğini hatırlatalım.

Ziraat Bankası oldukça fazla alternatif sunarak müşterilerine kendileriyle iletişime geçme fırsatı tanımaktadır. İsterseniz 0800 lü telefonlarla Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi arayıp doğrudan görüşüp fikirlerinizi iletebilirsiniz ya da banka kartı kredi kartı çalıntı ya da kayıp bildirimlerinde acil 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma fırsatını kullanabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası hakkında bilgi

Osmanlı Devleti finansman ve Ticaret alanında batıdaki gelişmeleri takip ederek yabancı bankaların kendi ülkesinde faaliyetlerine izin vermiş ancak kendi Ülkesi içinde milli bir banka hizmete açılmamıştı. İşte bu durumda yapılması gereken tek ve önemli iş Türkiye’de Ticaret ve finansman işlerinin yürütülmesi amacıyla bir banka açılmasıdır. Çünkü tefecilik, komisyon gibi yasa dışı işlerden vatandaşları korumak amacıyla acilen resmi nitelikte bir Finans Kurumu oluşturulur. Bu bankanın adı da Ziraat Bankasıdır. 1863 yılında Mithat Paşa öncülüğünde kurulan Ziraat Bankası 150 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir.Ziraat Bankası telefon numarası kaç

Ziraat Bankası hizmetlerinden yaralanmak için şubeye gitmenize gerek yok. Bazı işlemler telefon bankacılığı da ya da internet bankacılığı aracılığı ile kolaylıkla yerine getirilmektedir. Siz de mutlaka Ziraat Bankası müşteri ilişkileri için alıştım oluşturulmuş fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi 0850 220 00 00 olarak not edilmelidir. Ayrıca hızlı bankacılık işlemleri yapmak için Ziraat Bankası çağrı merkezi telefon numarası 444 00 00 olarak not edilmelidir.

Ziraat Bankası hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin Hatta Osmanlı Devleti’nin ilk bankası olan Ziraat Bankası hakkındaki görüş, öneri, istek, şikayetleriniz hakkında konu altına düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın hizmetlerinden memnun musunuz, beklentileriniz nelerdir, şikayetleriniz var mı?

Sizlere Ziraat Bankası iletişim hattı nasıl kullanılır, yardımcı olmaya çalıştık. Umarız gerekli durumlarda bu ihtiyacımızı gidermek için bu kanaldan faydalanırsınız.

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1053 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status