Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarasıİnsanlara her türlü kargo taşımacılığı konusunda hizmet veren Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası ile gönderilerinizin nerede olduğunu sorabilir, ücret bilgilendirilmesi, ulaşım saatleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Söz verdiğimiz gibi, diye yola çıkan ve dünyanın her yerine Kargo hizmeti sunan Yurtiçi Kargo, 1982 yılından beri kaliteli Hızlı, güvenilir, teknolojiyle paralel hizmet vermektedir. Uluslararası taşıma birlikleri federasyonu’na üye olan ve Türkiye’de 17 Bölge Müdürlüğü, 32 aktarma istasyonu, 800 den fazla şubesi olan büyük bir kuruluştur.

15 bine yakın çalışanı, 4000 den fazla araç filosuyla Türkiye’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin önemli kargo firmaları arasında yer almaktadır. sürekli kendini yenileyerek taşımacılık alanında insanlara katkı sağlayan müşterilerinin uluslararası gönderilerini istedikleri noktaya taşıyan ve dünya kalite sistem belgesi sahibi olan Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü konuda bilgi hizmeti vermektedir. Sektöründe lider konumda bulunan kaliteli hizmet anlayışı nitelikli insan kaynağı ve müşteri odaklı Analitik çalışma felsefesiyle sürekli kadrosuna eğitim alanı güçlendiren Türkiye’ye yol gösteren önemli taşımacılık hizmeti yapmaktadır.

Yurtiçi Kargo’nun kanunlara uygun faaliyet yürüterek hızlı çağdaş hizmet anlayışı ile hatasız doğru ve sektörde Lider olma yolunda çalışmaları devam etmektedir. Arıkanlı Holding iştiraki olan yurtiçi kargo 1972 yılında ticarete atılmış ve yaklaşık 40 yıldır farklı sektörlerde hizmet veren Arıkanlı Holding bünyesinde Türkiye’ye gönderi taşıma hizmeti sunmaktadır.Yurtiçi Kargo Kalite Politikaları

Yurtiçi Kargo sosyal sorumluluk projeleri neden destek yaparak önemli bir görevi yerine getirmektedir. Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen sektörde lider ve öncü olmak teknolojiyi takip etmek, müşterilerine teknolojik hizmet vermek, çalışanlarına eğitim ek çevreyi ve çalışanlarının bilinçlendirmek, kullandığı malzemelerle Doğa dostu olduğunu göstermek, müşteri memnuniyetini öne çıkarmak, hatasız iş yapmak hedefleri arasında bulunmaktadır.

Böylesine önemli bir kurumsal firmanın müşterileri de elbette kaliteli hizmet almak için önemli bir yerde hizmet alacaklarını bilmektedir teknoloji ile internet mobil servisler, tıkla gönder gibi uygulamalar sayesinde hemen her an kontrol altında olan önemli bir firmadır.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 99 99

Eğer kısayolları kullanmak isterseniz operatör telefon açtıktan sonra

  1. Kargo durumunuzu sorgulamak için 1
  2. Kargo teslim durumunu kontrol etmek için 2
  3. En yakın şubesi öğrenmek için 3
  4. Gönderinizi adresten alınması için 4

tuşları bilirsiniz.

444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınız takdirde işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Her türlü sorun, istek şikayet ve görüşlerinizi sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Atlasglobal müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? başlıklı makalemizde atlas global çağrı merkezi, atlasglobal bilet sorgulama ve atlasglobal iletişim numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 874 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status