Yeşil Artvin Ekspres telefon numarasıYeşil Artvin Ekspres telefon numarası, Yeşil Artvin Ekspres müşteri hizmetleri telefon numarası, Yeşil Artvin Ekspres iletişim tel no

Adı üzerinde yeşile diye değer veren bir firma sizleri Artvin’den Türkiye’nin her yerine yolculuğa çıkarmak istemektedir. Bu önemli firma siz değerli yolcularına kaliteli bir yolculuk hizmeti vermek için çalışmaktadır. Yaklaşık 30 yıldan beri karayollarında yolcu taşıma hizmeti veren firma geniş bir kiloya sahiptir.

Yılların tecrübesini kalitesiyle birleştiren firma en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Sağlıklı güvenli bir yolcu taşıma yapan Yeşil Artvin Ekspres slogan olarak da gönlünüzden geçer prensibiyle hareket etmekteydi.  Biz de bu Doğu Karadeniz bölgemizin önemli karayolu taşımacılık firması hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız.

Yeşil Artvin Ekspres müşteri hizmetleri telefon numarası

Geniş filosu ile teknolojik araçları sayesinde son model araçlarıyla konforlu güvenli bir yolculuk hizmeti vermektedir. Artvin’den Türkiye’nin diğer illerinde gitmek istiyorsanız ya da Türkiye’nin diğer illerinde Artvin ilimize ulaşmak için telefon numarası arıyorsanız 0466 212 61 61 numaralı destek hattını arayabilirsiniz. Firma  titiz çalışmalarıyla müşterilerine ve çalışanlarına oldukça saygılı hoşgörülü ve serileri hizmet anlayışını benimsemiştir.

Tecrübeli seçkin kadrosu ile konforlu bir yolculuk hizmeti vermektedir. Çalıştırdığı elemanların sektörde önemli bir marka olabilmeleri amacıyla eğitimine ağırlık vermektedir.  Yeşil Artvin Ekspres sürekli hizmeti kolaylaştıran yeni eleştiren bir anlayışa sahiptir. Teknolojik  donanıma sahip olan son moda otobüsleri ile yolculuğun keyfini çıkarmanıza destek sağlamaktadır.  Sizler de bu önemli firmadan ister rezervasyon yaptırın. İster bilet alın isterseniz şikayetlerinizi iletin.Yeşil Artvin Ekspres

Yeşil Artvin Ekspres

Yeşil Artvin Ekspres iletişim tel no

0466 212 61 61 şeklinde destek sağlamaktadır. Ayrıca kurumun web sitesine giriş yaparak online bütün işlemlerinizi yapma şansınız bulunmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Yeşil Artvin Ekspres web sitesi tasarlanmış ve isterseniz online bilet alma rezervasyon yapma fırsatı sunmuştur. Bu hizmetleri internet aracılığıyla nerede olursanız yapabilirsiniz. Ancak bazı yolcular telefon ile konuşarak teyit ettirip işlemlerini yaptırmak istemektedir o zaman yapmanız gereken Yeşil Artvin Ekspres müşteri telefon numarasını aramaktır.

Ayrıca firma hakkında öneri istek dilek şikayetlerinizi de sitemizin alt taraftaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aksaray Birlik Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Aksaray Birlik Seyahat iletişim telefon numarası, Aksaray Birlik Turizm iletişim tel no ve Aksaray Birlik Turizm telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 430 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status