Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hakkında BilgiKısa adı VASEV, açılımı Vatan Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş olan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri konusunu ele alacağız. Vakıf 1974 yılında kurularak hizmet alanı genişletmiş. Türkiye’nin en önemli özel sağlık hizmetini veren Vatan hastaneleri İtalyan Hastanesi ve Alman Hastanesi gibi özellikli ve önemli olan bütün hastanelerde Universal sağlık grubu Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık konusunda çok iddialı bir çalışma yürütmüştür. Bu bağlamda bu Yükseköğretim kurumu sağlık alanında kardeş kurumlarının Eğitimi ve küresel referansı konumuna girebilmek için çalışmaktadır

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi çağdaş, bilgili, deneyimli, donanımlı, araştırmacı topluma faydalı mezunlar vermek amacıyla hizmet vermektedir. En önemli kuruluş amaçlarından birisi de toplumdan kazandığını yine geri topluma vermektir. Hiç kimsenin gelişmenin önünde duramayacağı felsefesini benimseyen ve sürekli olarak ilerlemeyi hedef alan Eğitim Kurumu hakkında bilgi almak amacıyla Yeni Yüzyıl Üniversitesi telefon numarası 444 50 01 aranmalıdır. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi iletişim bilgileri sosyal ağlarda oldukça aktif olduğunu söyleyebileceğimiz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Çağrı Merkezi

Yükseköğretim kurumunun gençler tarafından takip edilerek kendilerine sunulacak fırsatları değerlendirmesini tavsiye ederiz. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 50 01 olarak hizmet vermektedir her türlü ulaşım eğitim faaliyetleri uzaktan eğitim sistemi aday öğrencilerin bilmesi gerekenler burs imkanları Yurt hakkında bilgi ve diğer konular için aramanız gereken numara 444 50 01

Türkiye’nin her yerinden sabit ve mobil telefonlardan arayarak Eğitim Kurumu hakkındaki merak edilen soruların cevaplarını bulabilirsiniz.Yeni Yüzyıl Üniversitesi telefon numarası aday öğrencilerin Merak ettiği bütün konular hakkında bilgi almak amacıyla kurumun telefon numarası 444 50 01 aranarak öğrencilere sağlanan burslar Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğrenim ücretleri üniversite kontenjanları ve taban puanları tavan puanları hakkında ister telefon aracılığıyla isterseniz web sitesinden giriş yaparak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi

Neden Yeni Yüzyıl Üniversitesi

Neden Yeni Yüzyıl Üniversitesi diye merak eden öğrencilerin çok sayıda bölümü ile iç içe girmiş, disiplinler arası dayanışma ile hareket eden bir akademik anlayışının olduğunu söyleyebiliriz kalitesi ve kalibresi yüksek bir eğitim kurumunda Yüksek Öğrenim faaliyetlerinden faydalanmak isteyenlerin ve yüksek hedefi olan kişilerin bu kurumda eğitim alması gerektiğini hatırlatalım.

Üniversite tercih edilme sebeplerinin başında üniversite içi başarı burs fırsatı vermesi, şehit ve gazi çocuklarına yüzde 5 oranında kontenjan ve ayrıca yüzde 50 burs fırsatı vermesi, milli sporculara aynı şekilde yüzde 50 burs fırsatı sunması, farklı teşvik indirimleri vermesi, lise ve dengi okullarda birinci olan öğrencilere yüzde 25 burs fırsatı sağlamasını söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 591 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status