Yaşar Üniversitesi’ni TanıyalımÖzellikle Ege Bölgesi’ndeki yatırımları ile Türk halkının yakından tanıdığı Yaşar Holding ve kurucusu Selçuk Yaşar Türkiye’nin önemli iş adamları arasındadır. Yaşar Vakfı tarafından Türk yüksek öğrenimine kazandırılan Yaşar Üniversitesi de İzmir’de önemli Yüksek Öğrenim faaliyetlerine katkı sağlamaktadır. Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından desteklenen Yükseköğretim kurumu İzmir’in önemli özel üniversiteler arasında yer almaktadır. Selçuk Yaşar spor ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan Yaşar Üniversitesi eğitim öğretim faaliyetlerine 2002-2003 yıllarında Alsancak kampüsünde başlamıştır. Kurum vizyon ve misyon tanımlamalarını bilim ve teknoloji entegreli dünyaya açılmış fen ağırlıklı bir üniversitede hayata geçirmek için çaba sarf edilmektedir.

Yaşar Üniversitesi iletişim bilgileri

Siz de İzmir’in en güzide Yüksek Öğrenim kurumlarından biri olan Yaşar Üniversitesinde eğitim almak istiyorsanız Yaşar Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0232 411 50 00 numaralı telefon aracılığıyla Selçuk Yaşar kampüsündeki merak ettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz. Üniversite İzmir’de bulunmaktadır. Ulaşım oldukça kolay ve rahattır. İzmir’in metrosu üniversitenin önünden geçmektedir. Şehir içinde ulaşım üniversite için öğrenciler için oldukça rahattır.

Yaşar Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi telefon numarası

Üniversite oldukça aktif çalışmalar sergilemektedir. Konuyla ilgili bilgi almak amacıyla bilgi edinme biriminin Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama merkezinin finansman müdürlüğünü açık ve uzaktan öğrenme konusunu insan kaynakları bölümünün Medya Merkezi birimini öğrenci işleri bölümünü satın alma Müdürlüğü’nün ve idari birimleri de aramak için Yaşar Üniversitesi telefon numarası 0232 411 50 00 numaralı santral numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Yaşar Üniversitesinde mimarlık, Mühendislik, Sanat ve tasarım, hukuk, iletişim, İktisadi ve İdari Bilimler ile Fen Edebiyat Fakültesi lisans düzeyinde eğitim vermektedir.Enstitüler sosyal bilimler ile fen bilimleri olduğunu tahmin edebilirsiniz. Yüksekokullar Yabancı Diller Yüksekokulu, Adalet Meslek Yüksek Okulu, olarak faaliyet göstermektedir. Araştırmada merkezi uygulama birimleri ise öğrenci etkinlikleri koordinatörlüğü ikinci zorunlu yabancı dil eğitimi Yurt zorunlu dersler kurumsal temel dersler açık ve uzaktan öğrenme fırsatı veren Eğitim Kurumu ile ilgili bilgi almak amacıyla Yaşar Üniversitesi direk bağlanma telefon numarasını kullanabilirsiniz. Aday öğrencilerin Merak ettiği özellikle fakülteler ve bölümleri dikey geçiş fırsatları yurt burs imkanları Yaşar Üniversitesi öğrenim ücretleri taban puanları mezun öğrencilerin duygu düşünceleri gibi konuları incelemek amacıyla üniversitenin resmi web sitesine giriş yapıp inceleyebilirsiniz.

Yaşar Üniversitesi aday öğrenciler için kullanılması gereken telefon numarası 0232 500 70 71 72 olduğunu hatırlatalım. Üniversite Bornova’da Selçuk Yaşar Kampüsü içinde Eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 637 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status