Via Hospital iletişim telefon numarasıİstanbul’da önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Sancaktepe’de hizmet veren Via Hospital çağrı merkezi telefon numarası iletişim bilgileri, hizmetleri, çalışmaları hakkında sizlere bilgilendirme yapıyoruz. 7 gün 24 saat sağlık hizmeti veren hastane İstanbul Sancaktepe’de faaliyet göstermektedir. İster açık pozisyonları öğrenmek için, isterseniz hastanede çalışan doktorlar hakkında bilgi almak için kurumun iletişim bilgilerini kullanmanız önerilir.

Via Hospital Sancaktepe çağrı merkezi telefon numarası 444 38 42 olarak not edilmelidir. İhtiyacınız olduğu zaman randevu almak için veya diğer merak ettiğiniz konularda bilgi edinmek için telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Faks numarası ihtiyacınız olursa 0216 622 2250 olarak kullanabilirsiniz kurumun telefon numarası 0216 625 22 22 olarak hizmet vermektedir.

Acil servis ve ambulans hizmetleri başta olmak üzere erişkin yoğun bakım ünitesi, yenidoğan yoğun bakım ünitesi, endoskopi laboratuvar hizmetleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurumun operatör, yardımcı doçent hekimleri sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Via Hospital Hastanesi telefon numarası 444 38 42Sosyal sorumluluk kapsamında gerekli etkinliklere katılan hastane hem belediye hem kaymakamlık hem de okullar ile gerekli işbirliğini yapmaktadır.

2Via Hospital iletişim telefon numarası10 dakikada kansız anjiyo obezite tedavileri, artroskopi hizmetleri, menisküs yırtıkları tedavisi, kireçlenme tedavileri gibi sorunlarınızın çözümüne gerekli destek sağlanmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları 7 gün 24 saat uzman hekimler tarafından incelenip gerekli tedavi uygulanmaktadır.

Hastane ile iletişime geçmek için Via Hospital Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası aramalısınız gerekli destek alınmalıdır. Kurumun sizlere sağladığı fırsatlar, anlaşmalı kurumlar, tıbbi kadro, tıbbi birimler  hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 242 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status