Varan Turizm Müşteri Danışma HattıKarayolu taşımacılığının en eski firmalarından biri olan Varan Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası merak edilip aranmak istemektedir. Sektörde en etkili seçkin karayolu taşımacılığı yapan Varan Turizm çok katlı otobüslerle Türkiye’de yollarda boy göstermiş önemli firmalardan biridir. 1946 senesinde Pendik-Kadıköy arasında faaliyete başlayarak ilk yolculuğuna çıkan firma 2012 yılında Ulusoy firmasıyla birleşerek faaliyetlerini devam etmektedir.

 Varan Turizm müşteri hattı telefon numarası kaç

İSO 9001 kalite güvence belgesi standardı olarak önemli bir hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan Varan Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 81 11 999 olarak hizmet vermektedir. Her türlü bilet alımı, rezervasyon, kalkış noktası, varış noktası gibi aklınıza takılan her konuda Varan Turizm telefon numaraları alınabilir. Türkiye’de Seçkin karayolu taşımacılığı denilince ilk akla gelen firmalardan birisi hiç kuşkusuz Varan Turizm. Çünkü dönüş otobüsleri ile yolcularına farklılık yaşatmaktadır 1999 yılında Turizm kalite ödülü olan Skalite ödülünü almaya hak kazanmıştır. Bir ara ekonomik sıkıntılar yaşamış olsa da yine de faaliyetlerini aralıksız devam etmekte olan firma müşterilerine değer katmaktadır. Ayrıcalıklı yolculuk yapmak isteyenlerin Varan Turizm müşteri danışma hattı arayarak gerekli bilgileri alabilir.Varan Turizm hakkında bilgi

Eşya taşımacılığında yolcu taşımacılığına geçiş yaparak Türkiye’de önemli bir boşluğu dolduran Varan Turizm taşımacılık sektöründe ilkeleri belirlemiş önemli aşama kaydetmiş firmadır. İlk kez Avrupa tipi karoser, yatar koltuklu insan ergonomisine uygun panoramik otobüsleri Türkiye’de müşterilerinin hizmetine sunan önemli bir taşıma firmasıdır. Varan Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası ile firmada çalışmak için bireysel olarak başvuru yapılabilir ya da otobüs ile filoya dahil olmak için şartlar konuşulabilir. Her türlü konu için Varan Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası aranması gerekir. Kalitesinden asla ödün vermeyen ve başladığı ilk günden bugüne kadar yolcu taşıma işinde bir numara olmak için çalışan Varan telefon numarası en çok araştırılan, aranan, sorulan numaralardan birisidir. Firma hakkında herkesin az çok bilgisi olsa da Varan iletişim hattı hakkında fazla bilgi sahibi değilseniz sizlere bu konuyu hazırladık faydalı olacağını düşünüyoruz.

Varan Turizm hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin en eski karayolu taşımacılığı firmalarından biri olan Varan Turizm ile yolculuk yapma fırsatı buldunuz mu, tercih ediyor musunuz? Firma ile ilgili görüş, düşünce ve önerileriniz beklentileriniz istek temennileriniz nelerdir konu altına yazabilirsiniz. Varan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 811 1 999

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 706 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status