Vakko müşteri hizmetleri telefon numarasıVakko hakkında bilgi

Sen Şapka adı verilen ve 1934 yılında bir telif hakkı tarafından kurulan firmanın geçmişi oldukça ilginçtir. Vakko müşteri hizmetleri size kalitenin şıklığın tasarımın öncüsü bu önemli firma hakkında gerekli bilgilendirme yapacaktır. Kurulan bu şapka firması daha sonra marka olarak Vakko’ya dönüştü. Vitali adının ilk harfi v  ile Hakko’nun h harfi yer değiştirdi Vakko markası ortaya çıktı.

Türk pamuk, Türk yünü ve Türk ipeğiyle Dünya markası haline gelen bu önemli firma Türkiye’de kaliteli giyinmesini bilenlerin uğrak yeridir. Benzersiz bir ustalık ile üretim yapan Vakko İstanbul’da başladığı serüvenine Türkiye genelinde önemli mağazalar açarak günden güne büyümesine devam ediyor.

Vakko mağazası ilk olarak Beyoğlu’nda hizmete girdi. Üst kalite lüks giyim anlayışıyla hizmet veren  günümüzde de Vakko müşteri hizmetleri telefon numarası vasıtasıyla müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çaba harcamaktadır.

Vakko

Vakko

Vakko müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Vakko firması müşterilerine değer verilmektedir. Bu sebeple de onlara her türlü bilgi at yarışı aktarımı özgünlük öneri beklenti şikayet talep istek konularına aşırı değer vermektedir. İstanbul Merter’de bulunan 40 bin metrekare kapalı mekanda hizmet veren Vakko fabrikası içinde ünlü Türk sanatçılarının heykel ve tablolarının bulunduğu bir sanat galerisinde barındırmaktadır.Vakko telefon numarası kaç

Vakko Giyim firması iletişim bilgileri 216 454 0 800 özel hizmet alanı kullanabilirsiniz.

Eğer Vakko’da çalışmak iş imkanlarını değerlendirmek istiyorsanız Vakko insan kaynakları telefon numarası 216 554 07 00

Vakko Moda Merkezi telefon numarası yine aynı şekilde aynı numara alınabilir kurumsal satışlar için ise 216 416 42 04 toptan Pazarlama kurumsal iletişim insan kaynakları bilgileri için Vakko müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir sizlere gerekli Bilgilendirme yapılacaktır.

Şu an hem yurt dışında hem yurt içinde  mağazaları bulunan  tekstil markalarından birisidir. Vakko şu an 13 ana mağaza ile 35 butik mağaza  ve farklı satış kanalı, outlet mağaza ile ürünlerini müşterilere ürün satışı yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 694 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status