Vakıfbank telefon numarası1954 yılında kurulmuş olan Türkiye Vakıflar Bankası Anonim Ortaklığı Türkiye’de yedinci büyük banka olarak hizmet vermektedir. Vakıfbank telefon numarası iletişim bilgileri, çağrı merkezi telefon numarası, Vakıfbank direk bağlanma numarası merak edilmektedir. Müşterilerine bilgi vermek yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız bu yazıda sizlerin de faydalanmasını umuyoruz. Türkiye’nin önemli başbakanlarından biri olarak tarihe geçmiş Adnan Menderes’in talimatı ile özel kanunla 1954 yılında kurulan VakıfBank faaliyetlerini aralıksız yürütmektedir. 2005 yılında halka arz edilerek borsada işlem görmektedir. Yüzde 43 ise Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesinde kalmış diğerleri ise Emekli Sandığı ve diğer üyeler tarafına devredilmiş olan banka hızla atılım yaparak faaliyetlerini yürütmektedir.

VakıfBank Hakkında Bilgi

VakıfBank’ın yurt dışında da faaliyetleri bulunmaktadır. Bahreyn, Amerika Birleşik Devletleri ve Irak Erbil’de olmak üzere 3 adet şubesi bulunmaktadır. Ayrıca Avusturya, Almanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de offshore Banking hizmeti bulunmaktadır.

Vakıfbank

Vakıfbank

VakıfBank telefon numarası kaç

Vakıfbank müşterileri her türlü hizmeti kolayca alabilmesi amacıyla telefon bankacılığı hizmetlerini de en iyi şekilde alabilmektedir. Bunun için 0850 222 0 724 numaralı VakıfBank müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir telefon bankacılığına ağırlık veren Vakıfbank 7 gün 24 saat boyunca müşterilerinin bütün işlemlerini yerine getirmek için çalışmaktadır. Vakıfbank direk bağlanma telefon numarası aracılığı ile her türlü bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Türkiye’de bütün operatörlerden 0850 222 0 724 numaralı VakıfBank Çağrı Merkezi telefon numarası alınabilir. Böylece bütün kurumsal, özel, ticari ve KOBİ bankacılığı hizmetlerinden de kolayca faydalanabilirsiniz.VakıfBank iletişim bilgileri

VakıfBank iletişim bilgileri yönünden oldukça aktif bir bankadır. Bireysel bankacılık ürünleri, kartlar, yatırım mevduat ürünleri, hizmetler ve ödemeler emeklilik ve sigorta işlemleri için şubesiz bankacılık fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu amaçla VakıfBank telefon numarası sizlere gerekli ayrıcalığı tanımaktadır.

VakıfBank finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla büyük organizasyon ağı ile sizlere destek sağlamaktadır. Ayrıca çalışmak isteyen kariyer yapmak isteyen kişilerin de insan kaynaklarındaki açık pozisyonlar öğrenmek amacıyla VakıfBank direk bağlanma telefon numarası fırsatını kullanmasını tavsiye ederiz.

Vakıfbank Genel Müdürlük telefon numarası 0212 398 15 15 ve 0212 398 10 00 olarak kullandığı takdirde sizlere gerekli destek buradan da sağlanacaktır. Vakıfbank ile ilgili her türlü bilgi taleplerini, istek öneri, şikayetlerinizi iletmekten çekinmeyiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 724 olarak müşterilerine destek vermeye günün her saatinde devam etmektedir.

Türk Ekonomi Bankası İletişim Bilgileri

Vakıfbank hakkında ne düşünüyorsunuz

Ülkemizin önemli Finans kurumlarından biri olan Vakıf Bank’la ilgili düşüncelerinizi hizmetlerini ve iletişim bilgilerini ya da diğer konudaki yorumlarınızı alttaki mesaj bölümüne yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Telefon Numarası başlıklı makalemizde İş Bankası direk bağlanma telefon numarası kaç?, İş Bankası iletişim bilgileri ve İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 725 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status