Üsküdar Üniversitesi’ni tanıyalımNP grup tarafından ruh sağlığıyla ilgili problemlerin çözülmesi amacıyla yataklı ya da yataksız olarak sağlık hizmeti vermek ve bunu yaparken de çağdaş bilimin gereklerine göre hareket etmek için yola çıkan grup, Üsküdar Üniversitesi aracılığı ile bunu başarmayı düşünmektedir. 2011 tarihinde resmi olarak kuruluşunu tamamlamıştır. Sağlam temeller üzerine oturan kurum NP grup geleneğine göre eğitim öğretim kadrosunu oluşturarak hastane ve üniversite işbirliği modeli sayesinde gençlerin hem iyi bir eğitim alması hem de gelecekte önemli bir meslek sahibi olması amacıyla görev üstlenmektedir. Üsküdar Üniversitesi davranışsal ve psikolojik Sağlık Bilimlerine ilgi duyan öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için hizmet vermektedir.

Bbeyin pili üretimi beyin uyarım laboratuvarı nörogörüntüleme ve sağlık fiziği gibi önemli konuların ele alınması için klinik ortamında eğitim fırsatı vermektedir.

Üsküdar Üniversitesi iletişim bilgileri

Bu önemli kurumda sağlıkla ilgili eğitim alma düşüncesinde olan gençlerin 0216 422 22 numaralı telefon aracılığıyla ayrıntıları öğrenebileceğini hatırlatalım. Üsküdar Üniversitesi insani değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı tarafından desteklenmektedir bu vakıf Merkezi Ankara’da iken İstanbul’a taşınmış ve önemli görevler istenmektedir kurumsal olarak insanlara temel değerlendirip kazandırmayı düşünen bu eğitim kurumunda sizlerle geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Sizler de Evrensel hukuk ve ulusal Kanunlara bilimsel değerlere bağlıysanız bütün insanların değerlerine saygı duyuyorsanız, yeniliğe ve değişime açık olmak istiyorsanız çevre duyarlılığına hassas birey derseniz yüksek standartlarda eğitim almayı düşünüyorsanız, Dil, din, milliyet, ırk, renk, cinsiyet, düşünce farklılıklarına saygı duyuyorsanız, bölgesel anlamda kalkınmaya katılım sağlamak ve demokratik değerlere özgürlükçü çoğulcu ve katılımcı anlayışla baka biliyorsanız, o zaman farklı bir eğitim kurumu olan Üsküdar Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0216 422 22 numaralı telefonla merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak amacıyla arama yapabilirsiniz.

Eğitim Kurumu’nun çok önemli insani değerleri bulunmaktadır. Felsefe psikoloji sağlık mühendislik ve genetik birimlerinde multidisipliner yaklaşım benimseyenlerin öğrencilere burs imkânlarının ergen çocuk ruh sağlığı zihin eğitimi aile danışmanlığı eğitimi konularında tecrübe sahibi olmak istiyorsanız genetik ve moleküler biyoloji davranış genetiği alanında çalışmak istiyorsanız iş zekası konseptinin uygulanmasını önemsiyorsanız o zaman Üsküdar Üniversitesi direk bağlanma telefon numarasını arayarak ayrıntıları sorup öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 558 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status