UPS Kargo telefon numarası Türkiye’de Kargo sektörü öyle hızlı gelişiyor ki doğal olarak bu pastadan pay almak isteyen firmalardan biri olan UPS Kargo telefon numarası aranarak şartlar, koşullar, şikayetler, istekler ya da diğer merak edilenler sorulmaktadır. Biz de bu konuyla ilgili olarak Türkiye’de oldukça fazla ilgi gören kargolardan birisi olarak bilinen UPS Kargo hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Hızlı gönderiler için en çok tercih edilen firmalardan birisi olarak şüphesiz UPS Kargo da listenin en başında yer almaktadır.

UPS Kargo hakkında bilgi

19 yaşında kurye sektörden atılan 100 Dolar borçla Amerikan kurye şirketinin kuran 19 yaşındaki Jim Casey, bu firmanın temellerini atmıştır. Önceleri bütün gönderileri ve teslimatları bizzat kendisi bisikletle ya da yaya olarak taşımış daha sonra yavaş yavaş Amerika çapında ün yapmaya başlamış ve birleşik paketi hizmeti adı verilen United Parcel Service açılımı olan büyük  UPS kargo firmasını kurmuştur. 1976 yılında Avrupa pazarına giren UPS Kargo sonrasında önemli bir uluslararası bir güç haline gelmiştir ve yüksek standartlarda kapsamlı bir portföy elde etmiştir. Yetkili servis sağlayıcısı Üspet firması ile Türkiye pazarına giren büyük UPS Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası en çok aranan arama kanallarından biridir.

UPS Kargo telefon numarası kaç

Türkiye’de üç binden fazla çalışanı bulunan 300’e yakın şubesi ve yetkili servis sağlayıcısı ile 700’den fazla araç filosuyla önemlidir firma konumuna gelmiştir. Bu önemli Kargo firmasının sürekli arayan soran araştıran müşteriler bulunmaktadır.UPSUPS Kargo iletişim bilgileri nedir

Müşteri hizmetlerine oldukça ağırlık veren ve detaylı bir çalışma yapan firma sürekli müşteri odaklı çalışmaktadır. Bütün müşteri temsilcileri hafta içi 9 – 20 arasında  sizi dinlemektedir ve size değer verilmektedir. UPS Kargo telefon numarası aranarak teslimat bilgilerini, taşıma ücretlerini, gönderinizin güncel durumunu, ödeme seçeneklerini, gerekli evrak ayrıntılarını, dış ticaret gümrük kurallarını, ordino bilgilerini, özel paketlemede sigorta hizmetlerini ve diğer aklınıza gelen bütün konuları sorup öğrenebilirsiniz.

UPS Kargo telefon numarası nedir

Dünyanın her noktasına gönderilerinizi göndermek için UPS Kargo telefon numarası aranabilir. UPS Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 66 olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca 444 00 33 numaralı  UPS  Kurye Çağrı  kaydı yapabilirsiniz, teslimatla ilgili rezervasyonla ilgili bilgiler alabilirsiniz sorulabilir. Ayrıca UPS faks numarası gerekli durumlarda kullanılabilir. UPS Kargo fax numarası 212 409 06 10

UPS Kargo Hangi Hizmetleri Veriyor

UPS Kargo iletişim kanallarını kullanarak gönderi takibinizi yapabilirsiniz. Teslimatla ilgili ayrıntılı istek yapabilirsiniz yurt dışı gönderi hesaplamalarını sorabilirsiniz. Yurt içi gönderi fiyatlarını sorabilirsiniz, bizzat kurye isteyebilirsiniz detaylı sorgulama yapabilirsiniz, pasaport sorgulaması yapabilirsiniz, ordino bilgilerimizi sorgulayabilirsiniz.

Oldukça kapsamlı bir firma olan UPS Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası mutlaka not edilmeli ve gerektiği durumlarda aranmalıdır.

UPS Kargo hakkında ne düşünüyorsunuz

Dünyanın en önemli kurye firmalarından biri olan UPS hakkında görüş öneri düşüncelerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 804 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status