UNİCO  Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Türk Sigorta sektörünün giderek renklenmesine katkı sağlayan sigorta şirketlerinden biri olan UNİCO  Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası en çok araştırılan ve merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Biz de bu amaçla sizlere yardımcı olmak amacıyla bu firmanın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. 1988 yılında Türkiye’de Sigortacılık faaliyetlerine başlayan köklü firmalardan biri Aviva sigorta yoluna UNİCO  Sigorta adıyla ve United Insurance Company – Unico Sigorta A.Ş  ile devam etme kararı almıştır.

UNİCO  Sigorta Hakkında

Bu Sigorta firması köklü geçmişiyle müşteri memnuniyeti prensibi ile başta Avrupa’nın dev Finans kurumları Alman Kalkınma Bankası, Hollanda Kalkınma Bankası, Londra’nın güçlü sermaye şirketlerinde EMF, Alman Kibele firmaları ortak olarak yola devam etmektedirler. Çok güçlü ve önemli bir altyapısı bulunan Unico Sigorta birleşik sigorta şirketi olarak Türkçe’ye çevirebilir.

Sermayesinde önemli partnerler bulunmaktadır. Londra merkezde olan EMS Capital Partner Almanya Kalkınma Bankası Hollanda Kalkınma Bankası hep birlikte kurdukları sigorta şirketiyle Türkiye’de Aviva sigorta hizmetlerini satın alarak yoluna yüzünü Unico Sigorta olarak devam etme kararı almıştır.UNİCO  Sigorta Müşteri Hizmetleri

UNİCO Sigorta Müşteri Hizmetleri

Unico Sigorta telefon numarası kaç

Ülkemizde giderek artan yabancı sigorta şirketleri kervanına katılan gruplardan birisi olan Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 222 28 00 olarak hizmet vermektedir. Sizler de her türlü sigortacılık hizmetleri hakkında firmayı arayabilirsiniz. Unico sigorta hasar işlemleri için, kendinize uygun poliçeler satın alabilirsiniz, müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Örneğin sermayedarler kimlerdir, yönetim kurulu yapısı nasıldır, ortaklık yapısı nasıldır, şirketin faaliyet alanları nelerdir gibi aklınıza gelen sorularda sorabilirsiniz.

 Aviva Sigorta iletişim bilgileri

Elbette sizin işiniz Sigortacılık üzerine olacağı için poliçenizin durumuyla ilgili sorular sorabilirsiniz, yaptırdığımm poliçelerin üzerinde Aviva sigorta yazıyor olması herhangi bir sorun teşkil eder mi, sigortalı olan bir kişi hangi durumlarda güvence hesabından faydalanabilir? Tahkim Komisyonu üyesi bir firma mıdır, Garanti fonu ne anlama gelmektedir, Ünvan değişikliği sonrasında poliçeniz varsa herhangi bir değişiklik yapılması gerekir mi… gibi aklınıza gelen konularda Unico Sigorta telefon numarası aranarak gerekli bilgiler alınabilir.

Unico Sigorta iletişim bilgileri sayesinde en yakın acenteleri nerede olduğunu en yakın anlaşmalı servisleri hangileri olduğunu hasar anında neler yapılması gerektiğini ya da Online olarak zorunlu trafik sigortası poliçesi sorgulayabilirsiniz.

SBN Sigorta Telefon Numarası

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 854 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status