Ümraniyespor iletişim telefon numarasıYaklaşık 80 yıllık bir tarihi bulunan İstanbul’un köklü kulüplerinden Ümraniyespor telefon numarası iletişim bilgileri hakkında sizlerle bilgi paylaşımı yapıyoruz. İlk olarak 1938 yılında amatör ligde mücadele etmeye başlayan kulüp son yıllarda önemli başarılar yakalamış ve birincilikte mücadele vermektedir.

Bu sene oldukça iddialı bir sezon geçiren kulüp Süper Lig yolunda önemli bir virajda bulunmaktadır. Bu kulübe gönül vermiş taraftarlar Ümraniye Spor çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile destek olmak bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Sizlere bu İstanbul’un önemli futbol takımı hakkında bilgi paylaşımında bulunuyoruz.

Ümraniye Spor iletişim

Ümraniye Spor Kulübü adresi;

Küçüksu Caddesi Hekimbaşı Mahallesi Ümraniye İstanbul şeklindedir.

Ümraniye spor iletişim tel no 0216 630 2008 olarak aranabilmektedir.

İhtiyaç olursa faks numarası 0216 630 20 09

Kulübün tesislerinin telefon numarası ise 0216 630 20 07 şeklinde aranabilir.

Eğer kulübün halı sahalarından faydalanmak istiyorsanız iletişime geçmek için Ümraniye spor halı saha telefon numaraları 0541 599 0462Kulübün alt yapısı oldukça güçlüdür. Hemen hemen bütün takımlar oluşturulmuş ve Türk futboluna hizmet vermek için gençlere destek sağlamaktadır. Küçük yaşta Ümraniye Spor Futbol okuluna çocuklarınızı göndermek istiyorsanız Futbol Okulu hakkında bilgi almak kayıt yaptırmak istiyorsanız tatil döneminde çocuklarımıza ayrıcalıklı bir kulüpte çalışmalarını istiyorsanız Ümraniye Spor iletişim order prozac doxycyclin online cialis cheapest telefon numaraları aranması gerekir. Taraftar olarak destek olmak için kulübün ihtiyaçlarına sorunlarına çözüm bulmak amacıyla yardımcı olmak isteyenlerde aynı şekilde iletişim kanallarından kendilerine uygun telfolanları kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Kasımpaşaspor iletişim tel no başlıklı makalemizde Kasımpaşa Spor çağrı merkezi telefon numarası, Kasımpaşa Spor tel no ve Kasımpaşaspor store telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 172 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status