Ulusoy Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Türkiye’nin kara yolculuğu taşımacılığında en köklü firmalarından biri arasında yer alan Ulusoy müşteri hizmetleri telefon numarası kaç olduğunu merak edenlere yardımcı olalım. 1937 senesinde temelleri atılarak hizmete geçen zaman zarfında taşımacılık alanında söz sahibi olan ve dünyanın en önemli yolcu taşıma sisteminin oluşmasında aktif rol üstlenen firması Ulusoy, Türkiye’de önemli bir görevi yerine getirmektedir. Ulusoy Turizm Türkiye’de Ulaştırma alanında SUPER BRANDS  Ödülü alan önemli bir Turizm firmasıdır. Ülkemizde en yaygın ulaşım ağına sahip olan ulusal Ulusoy müşteri danışma hattı telefon numarası aracılığı ile de yolcularına her türlü bilgilendirme yapmak için çaba harcamaktadır. Öncü yolcu taşıma firmalarından biri olan Ulusoy Turizm farklı vizyonu ile çağa Işık tutarak kendini yenileyerek büyümektedir. Sefer sayısı açısından ve yüksek donanımlı personeli ile dünya standartlarında hizmet anlayışı ile 350 civarındaki otobüs filosu ile yılda 4 milyona yakın yolcu taşımayı başaran ayrıcalıklı otobüs firmaları arasında yer almaktadır.

Ulusoy telefon numarası kaç

Böyle güçlü önemli ve yaygın ağı bulunan karayolu taşımacılığı yapan Ulusoy Ulusoy Turizm müşteri danışma hattı 444 18 88 olarak hizmet vermektedir. Ulusoy çağrı merkezi aranarak bilet fiyatları güzergah. varış noktası. otobüslerin özellikleri istek. şikayet. beklenti… aklınıza gelebilecek her türlü soru ve sorunların çözümü için Ulusoy müşteri temsilcileri sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Otobüs işletmeciliği konusunda farklı bir hizmet anlayışına sahip olan firma yalnızca taşımacılık değil aynı zamanda sistemli ve planlı bir hizmet anlayışı ile konaklama tesisleri, varış hizmetleri, kalkış noktaları her biri bir gün içerisinde sunulmaktadır.Ulusoy

Ulusoy

Ulusoy Turizm iletişim numarası nedir

Ulusoy Turizm iletişim numarası aranarak yolcu hakları gizlilik müşteri hizmetleri hakkında bilgiler genel kurallar kalkış varış saatleri ücret tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca eğer çalışmak istiyorsanız insan kaynakları birimi ile görüşerek iş talebinde bulunabilirsiniz ya da aracınız varsa firma ile görüşerek firmaya dahil olmak için gerekli şartları konuşup görüşebilirsiniz.

Ulusoy Turizm bilet satışı, rezervasyon değişiklikleri, seyahat, bilgi merkezi, yurtdışı bilet satışları  gibi farklı konularda alınabilir.

Ulusoy turizm hakkında ne düşünüyorsunuz

Yaygın bir yolcu taşıma ağına sahip olan Ulusoy turizm hakkında ne düşünüyorsunuz. Konu altına Olumlu ya da olumsuz olarak Yorum yapabilirsiniz. Firmanın memnun olduğunuz yönleri ya da beğenmediğiniz yönleriniz yazabilirsiniz. Böylece firma sizlere daha kaliteli hizmet vermek için sizin istek talep ve şikayetlerinizi dikkate alma fırsatı yakalamış olacaktır. Sizlere Ulusoy Turizm müşteri danışma hattı hakkında bilgi verdik faydalı olması dileğiyle.

Uludağ Turizm

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 762 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. admin dedi ki:

    Bu durumu firmanın inceleyip size bilgi vermesini umuyoruz.
    Böyle bir uygulama muavin tarafından mı yapılıyor yoksa firmanın rutin uygulaması mı açıklanması gerekir.

  2. cemal akyuz dedi ki:

    Akcaabattan. Bu aksam saat 17.00 otobusu 61 S6608 plakali otobuse 2 yolcu koyduk.1 bavul ve 2 adet cuval vardi muavin bir kisi e0 kiloya kadar bagaj var dedi bende iki kisi icin 60 kilo dan fazla gelirse parasini veririm dedim sonrada kabaligindan bahsetmeye basladi tyani yolcu cok oluncamu bole yapiyosunuz almmamak icin her turlu bahaneyi uydurdu.bende cebine 30 tl koydum yiklerim 60 kilo bile gelmezdi bu yaptiginiz hangi kurallara uyuyor.ama birdahada ulusoydan bilet almam bu son.telefonum 05e68181559

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status