Uluslararası Antalya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı olarak Fettah Tamince öncülüğünde hayata geçirilen Eğitim Kurumu Uluslararası Antalya Üniversitesi dünya genelindeki gelişmeler, yenilikler ve yeni trendlerin yakından takip edilmesi araştırılması sorgulanması ve Türkiye’nin uluslararası platformda uygun şekilde temsil edilmesi, toplumsal sorumlulukları ve ahlaki değerlere duyarlı yetenekli bireylerin eğitimine yönelik çalışmalar yürüten Antalya Üniversitesi sahip olduğu kültürel ve doğal güzellikleri, turizmin başkenti Antalya’da eğitimde teknoloji fırsatlarını sunarak geleceğin birikimli donanımlı insan yetiştirmek için gayret etmektedir.

Antalya Üniversitesi telefon numarası

Bu önemli eğitim kurumunda eğitim almayı düşünen gençlerin ayrıntılı bilgi almak amacıyla Uluslararası Antalya Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası arınarak ayrıntılı bilgi alınabilir. Uluslararası Antalya Üniversitesi direk bağlanmak telefon numarası 0 242 240 50000 olarak hizmet vermektedir. Kampüs içindeki birimler için bu numara aranmalıdır. Ayrıca Uluslararası Antalya Üniversitesi Şehir içi Kampüsü için aranması gereken telefon numarası 0242 245 0245 olduğunu bilmelisiniz. Üniversitenin Uygulama Oteli olan Magic Life jacaranda telefon numarası 0242 763 0500 olarak sizlere destek sağlamaktadır.

Uluslararası Antalya Üniversitesi

Uluslararası Antalya Üniversitesi

Uluslararası Antalya Üniversitesi Çağrı Merkezi

Ayrıca online olarak üniversitenin web sitesi aracılığıyla da görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece eğitim alma amaçlı değil, Üniversitede iş fırsatlarını akademik pozisyonlarda görev almak ya da idari pozisyonlarda çalışmak amacıyla Uluslararası Antalya Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranıp gerekli görüşmeler ve merak edilen konular sorulabilir. Bunun için 0242 245 00 00 numaralı Çağrı Merkezi telefonu aranabilir.Eğitim Kurumu hakkında ayrıntılı bilgi almak doğal olarak merak edilen soruların cevaplarını bulmak amacıyla en etkili yöntem direk telefonla görüşüp yetkililerden bilgi Uluslararası Antalya Üniversitesi!nde Hukuk Fakültesi, Turizm Fakültesi, Güzel sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu ile Fen ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Akademik eğitim vermektedir sizde Antalya’da farklı bir eğitim almayı arzu ediyorsanız, konu ile ilgili ayrıntılı detaylı bilgi almak amacıyla üniversitenin telefon numarası aracılığıyla gerekli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

En önemlisi aday öğrencilerin üniversiteye yakından tanıma amaçlı olarak merak ettiği Uluslararası Antalya Üniversitesi taban puanları ve Antalya Üniversitesi öğrenim ücretleri olduğunu biliyoruz. Bu konu ile ilgili olarak, Antalya hakkında, Kampüs hakkında, fakülteler ve bölümler akademik kadro gibi merak edilen durumların tam olarak öğrenilmesi için Uluslararası Antalya Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 609 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status