Ulusal Kanal seyirci danışma hattı telefon numarasıVatan Partisi’ne yakınlığı ile bilinen Ulusal Kanal seyirci danışma hattı telefon numarası araştıran insanlara yardımcı olmak için bu yazımızı hazırladık. Genelde Türk basınında ve görsel medyasında muhalif kanadın yanında yer alan bir medya kuruluşu olan bu kanal, aynı zamanda görsel ve basılı yayınları ile vatandaşlara habercilik yapmaktadır. 1994 senesinde yerel bir televizyon kanalı olarak yayın hayatına başlayan Ulusal Kanal başlangıçta lisans olarak İstanbul televizyonu olarak yola çıktı. Oldukça fazla muhalif bir yayın özelliği bulunan Ulusal Kanal zaman zaman RTÜK tarafından Kablolu TV’den çıkartıldı, ancak açılan mahkemeler sonucunda tekrar bütün haklarını elde etti.

Ulusal Kanal hakkında bilgi

Ulusal Kanal Günden güne yatırımlarını arttırarak Türkiye genelinde yayın yapmaya başladı ve oldukça ilgi çeken haberler yaptı. Özellikle en çok izlenen program olarak Alternatif Programı dikkat çekti. Sebahattin Önkibar tarafından hazırlanan ve sunulan canlı olarak farklı bir bakış açısı ile Türk seyircisine bilgilendirme yapan program oldukça farklı, ilginç ve dikkat çekici söylemlerde bulunur. 2010 yılından beri aralıksız olarak yayın hayatına devam eden Ulusal Kanal telefon numarası kaç diye merak edenlere biz de yardımcı olduk. Ulusal Kanal’ın danışma hattı telefon numarasını sizlere sunuyoruz. Herhangi bir haber düzeltme, eleştiri, destek, görüş, bilgi alışverişi için Ulusal Kanal seyirci danışma hattı 212 251 50 90 numaralı telefon aranmalıdır. Ayrıca mail yoluyla haber göndermek eleştiri istek öneri şikayette bulunmak için admin@ulusalkanal.com.tr adresinden ulaşılabilir.Ulusal

Ulusal

Ulusal Kanal telefon numarası kaç?

Ulusal Kanal’ın adresi nedir, ulusalkanal faks numarası kaç? Bu soruların cevabı web sitesinde yer almaktadır, ancak bir süre acilen çözüm amaçlı olarak burada bildirelim.

Ulusal Kanal Adresi;

İstiklal Caddesi Deva Çıkmazı 7/5 Beyoğlu / İstanbul

Ulusal Kanal telefon numarası
212 251 50 90

Ulusal Kanal faks numarası
212 245 50 92

Oldukça kaliteli seçkin bir elektronik habercilik sunan web sitesinde giriş yapıp gerekli haberleri okuyabilirsiniz, videolar izleyebilirsiniz. Yurtiçi ve dünyadan her türlü gündemle ilgili haberleri anında okuyabilirsiniz. Magazin spor, bilim-teknoloji, ekonomi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulusal Kanal telefon numarası 212 251 50 90 Ulusal Kanal faks numarası 212 245 50 92

Ulusal Kanal hakkındaki görüşleriniz

Siz de bu kanal hakkındaki düşüncelerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Ulusal Kanal’ın Yayınları’ndan memnun musunuz, objektif mi, haberlerine güveniyor musunuz, televizyonu izliyor musunuz… gibi konu altına paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 906 kere okundu.
 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. ahmet dedi ki:

  Sabahattin öNKİBAR BEYİ ÇOK SEVİYORUM,GÜVENİYORUM.ÜLKÜCÜLER KAVRAMINI KÖTÜ KULLANMASINI ÜZÜLÜYORUM.ATATÜRK ÜLKÜ kelimesini çok sever.Bende GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ü ÇOK SEVİYORUM.ÜLKÜCÜ’ler HİÇ BİR FERDİ YOLDA BIRAKMADIĞI GİBİ YÜ

 2. Nadir TAŞTEMUR dedi ki:

  Vatan Partisine gönül vermiş ve ulusal kanalı izleyen birisi olarak Sn Rıza Zelyutun “Osmanlıda Oğlancılık” adlı eserinin kanalda tanıtım ve reklam yapılmasını çocuk izleyici ve olumsuz algılama lardan dolayı derhal kaldırılmasını Rica ederim.

 3. oktay ulusan dedi ki:

  Dun gece Sinan Meydan ile yapilan yayini cok begendim.Facebook vs seklinde yayinlamaniz mumkun mu?Bazi arkadaslarima da iletmek istiyorum
  Ataturk le ilgili bu gibi programlar maalesef cok az.onun dehasini gosteren (belgelere dayanan,hamasi methiye degil) programlara cok ihtiyac var. Bizi kurtaracak fikirlerinden faydalanabilmeliyiz.
  Iyi yayinlar dilerm..

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status