Uludağ Üniversitesi Telefonu1982 yılında Uludağ Üniversitesi adını alarak Türk Yükseköğretim sistemi ne büyük katkılar sağlayan Eğitim Kurumu iletişim bilgileri ve hizmetleri hakkında hazırladığımız yazıyı paylaşıyoruz. Öncesinde İstanbul nolvadex cheap Üniversitesi’ne bağlı bir eğitim kurumu olan Bursa Tıp Fakültesi ve Bursa İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi üniversitenin başlangıç noktası olarak kabul edilmektedir. Bilimin ve aklın öncülüğünde Atatürk’ün gösterdiği laik çağdaş ve demokratik yolda bireysel, sorumluluk sahibi olan, özgür düşünceli ulusal değerlere saygı gösteren tarihini ve kültürünü benimsemiş gençler yetişmek için sürekli kendini geliştiren bir eğitim kurumudur. Uludağ Üniversitesi’nde akademik birimler bugün itibariyle bir tanem konservatuvar, üç tane yüksekokul, dört tane enstitü, iki tane Araştırma Merkezi, 13 tane fakülte, 15 tane Meslek Yüksekokulu, 18 tane Uygulama ve Araştırma merkezinden oluşmaktadır. Bütün fakülteleri oldukça etkili ve köklü olduğunu söyleyebiliriz.

generic prozac Uludağ Üniversitesi Hakkında

Eğitim Kurumu başta Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Eğitim Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, spor bilimleri fakültesi gençlere geleceğe yönelik planlarında destek olmaktadır. Uludağ Üniversitesi 16 bin dönüm arazide kurulmuş Görükle kampüsünde hizmet vermekle birlikte farklı ilçelere dağılmış büyük bir eğitim kurumudur. Bursa’nın bütün ilçelerinde fakülte ve yüksekokullar yüksek öğrenim fırsatı sunmaktadır. Karacabey, Mustafakemalpaşa, İznik, İnegöl, Yenişehir, Orhangazi, İbrahim Orhan, Keles, Orhaneli, Büyükorhan, Harmancık ilçelerinde yüksekokullar eğitim öğretim faaliyetinde üniversitenin önemli kollarından bazılarıdır.

Uludağ Üniversitesi iletişim bilgileri

Üçüncü nesil üniversite sloganı ile gençliğe hizmet veren Uludağ Üniversitesi Görükle kampüsünde Nilüfer semtinde Bursa’da bulunmaktadır. Telefon numarası 224 290 40000 şeklinde aranmalıdır. Öğrenci işleri Daire Başkanlığı telefon numarası 224 294 06 00 olarak hizmet vermektedir. Faks numarası 224 294 0041Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon numarası arandığı takdirde sonuçlar, doktorlar, tahliller hakkında bilgi alabilirsiniz. Hastanenin telefon numarası 0224 295 00 00 olarak aranmalıdır. Halkla ilişkiler telefon numarası ise 0224 295 0138 olarak hizmet vermektedir. İsteyen Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi randevu alma sistemi aracılığıyla internetten TC kimlik numarası ile randevu alabilir ya da randevu almak için hastanenin polimit polikliniklerinin ayrı ayrı aranması gerekmektedir. Bunun için web sitesine girerek telefon numaralarını tek tek görebilirsiniz.

Uludağ Üniversitesi telefon numarası

Gerek akademik birimlerle iletişime geçmek Zara ya da öğrenci işleri hakkında bilgi almak Uludağ Üniversitesi taban puanları taban puanları hakkında uluslararası öğrencilerin bilmesi gerekenler uluslararası programlar Farabi Mevlana Erasmus ya da Burslar hakkında bilgi almak için Uludağ Üniversitesi telefon numarası arayabilirsiniz.

Cialis Black

Değişim programları uluslararası protokoller uluslararası öğrencilerin kabul şartları öğrenci etkinlikleri gibi konular hakkında bilgi almak amacıyla Uludağ Üniversitesi iletişim bilgileri kullanılabilir. Ayrıca kurumun sosyal medya hesapları takip edilerek güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 549 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status