Uludağ Turizm Müşteri Danışma HattıÜlkemizin en çok bilinen karayolu taşımacılığı firmalarından biri olan Uludağ Turizm müşteri danışma hattı ile de önemli hizmetlere destek olmaktadır. Aslında firmanın tam adı Balıkesir Uludağ Turizm olarak kayıtlı olsa da herkes Uludağ Turizm olarak bilmektedir. 1958 yılından beri faaliyetlerine devam ettiren firma hızla büyümüş bugün Türkiye’nin çoğu yüzüne sefer düzenleyerek yolcu taşımacılığı yapmaktadır kurucusu Fehmi Hancıoğlu 1958 yılında otobüs işletmecileri başlamış. İlk olarak Aşan Turizm otobüs işletmeciliği ile ticarette atılmışlardır 1973 senesinde Uludağ Turizm otobüs firması kurularak müşterilerine daha iyi hizmet vermek kaliteli servis yapmak amacıyla otobüs sayısını da artırmışlardır.

Uludağ Turizm hakkında bilgi

1974 senesinde zamanın en lüks otobüsler olarak kabul edilen 0302 Mercedes ile faaliyetlerine devam etmiş ve durmadan kendini geliştirmiştir. Bugün oldukça önemli bir konuma gelen firma Uludağ Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası durmadan aranarak gerek rezervasyon gerek varis noktaları gibi konularda sorular sorulmaktadır.

Uludağ Turizm

Uludağ Turizm

Uludağ Turizm telefon numarası kaç

Balıkesir merkezde olan firmanın telefon numarası da yine Balıkesir alan kodu ile başlamaktadır. 266 246 60 50 numaralı telefon müşterilerin her türlü sorununa çözüm bulmak için çalışacaktır. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden 444 22 22 numaralı Uludağ Turizm müşteri danışma hattı hizmet vermektedir .7 gün 24 saat sizlere açık olan bu hat üzerinden her türlü şikayet, istek, eleştiri ya da iş için arayabilirsiniz.1996 yılından sonra hızlı bir büyüme gösteren firma filosunu sürekli güçlendirmektedir aynı zamanda yeni hatlarda hizmete sokma devam etmektedir. Çağın gereklerine uygun şekilde teknolojiye uygun otobüsleri Türkiye yollarında müşterilerinin hizmetine sunan Balıkesir Uludağ Turizm sürekli olarak yeni yeni hatları hizmeti açmaktadır. Son dönemlerde teknoloji donanımlı otobüsleri hizmete sokarak 150 civarında otobüsüyle özellikle Türkiye’nin Batı bölgelerinde aktif bir şekilde karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

Uludağ Turizm iletişim bilgileri

Firmayla ilgili indirim promosyon veya diğer avantajlardan faydalanmak amacıyla müşterilerine özel Green Card Uludağ adı verilen tarz sahibi olanlar önemli indirimler yakalamaktadır. Firma şehir içi servisleri ile de müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca şehir içi servis taşımacılığı yapmaktadır. Turizm taşımacılığı, şehirlerarası yolcu taşımacılığı, binek araç kiralama hizmetleri, Turizm seyahat acentaları gibi farklı konularda faaliyetleri bulunmaktadır. İnsan kaynakları için açık pozisyonları öğrenmek amacıyla da Uludağ Turizm çağrı merkezi aranabilir. Hizmetler hakkında bilgi alınabilir, sizlere Uludağ Turizm hakkında bilgilendirme yapmaya çalıştık. Özellikle Balıkesir Uludağ Turizm iletişim bilgileri hakkında sizlere yardımcı olduk.

Uludağ Turizm hizmetler hakkında ne düşünüyorsunuz

Batı bölgelerinde çok aktif hizmet veren bu firma hakkındaki görüş, öneri, düşünce ve eleştirilerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pepsi Cola telefon numarası başlıklı makalemizde Pepsi Cola, Pepsi Cola Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve pepsi kola telefonu kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 773 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status