Uludağ EDAŞ müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasıTürkiye’nin sanayi bölgesi olan Marmara’nın Güney illeri olan Yalova, Çanakkale, Balıkesir ve otomotivin merkezi kabul edilen Bursa ilimizde Elektrik Dağıtım hizmeti Uludağ Edaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası desteğiyle başarıyla gerçekleştirilmektedir. Siz de ummadığınız bir anda herhangi bir durumda sıkıntı yaşarsanız Uludağ Elektrik arıza telefon numarası ALO 186 ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

2010 yılından beri Kolin İnşaat, Limak Holding ve Cengiz Holding ortaklığı ile elektrik dağıtımının devam ettiren Uludağ edaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası sizlere günün her saatinde destek sağlamaktadır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından çalışma usulleri belirlenen şartlarda vatandaşı perakende elektrik dağıtmakla mükellef olan bu ortaklık yaklaşık bölgedeki 3 milyon aboneye hizmet vermektedir. Çalışmalarını sürekli artırarak kaliteli hizmetle abone sayısını artıran firma elektrik enerji dağıtım piyasasında arz miktarı açısından sektörde yüzde 10 civarında pay sahibidir. Bu yüzde 10 luk pay ile ülkemizin dördüncü önemli enerji dağıtım şirketi ünvanına sahiptir.

Uludağ edaş müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Firmadan hizmet almak, abone olmak, elektrik arıza bildirimi yapmak, sayaç sorunları gibi konularda iletişim kurmak amacıyla Edaş İletişim telefon numarası 186 aranmalıdır. Müşteri temsilcileri günün her saatinde size gerekli desteği sağlayacaktır.

Uludağ Edaş

Eğer abone olmak istiyorsanız yeni elektrik tesisatı yaptırmak için ne yapılması gerektiğini bilmiyorsanız konu hakkında bilgi almak amacıyla EDAŞ çağrı merkezi telefon numarası aranarak sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Yatırımlarının sürekli olarak yeniden alt yapısını güçlendiren Uludağ Edaş çağrı merkezi günün her saatinde abonelerine yada abone olma düşüncesinde olanlara gerekli hizmeti vermektedir.Dağıtım sistemine yeni bağlantı yapmak isteyen abonelerin hazırlaması gereken belgelerden bazıları şunlardır:

  • Onaylı elektrik projesi ve tapu kaydı
  • İmar alanı içinde yaşayanların yapı kullanım izin belgesi
  • Köy yerleşik alanlarında ya da benzer yerlerde yaşayanların 27 ve 30 uncu maddelerine uygun yapı kullanım izin belgeleri
  • Köy ve imar yerleşim alanları dışında yer alanlar ise şehircilik ve il müdürlükleri tarafından verilen yapı kullanım izin belgeleri hazırlaması gerekir.

Tam ayrıntılı bilgi almak için mutlaka Uludağ Edaş müşteri hizmetleri iletişim çağrı merkezi Alo 186 aranmalı ve gerekli bilgi alınmalıdır.

Uludağ Edaş Genel Müdürlük telefon numarası

Diğer konular ve önemli görüşmeler için Uludağ Edaş Genel Müdürlük telefon numarası 0224 600 00 00 aranmalıdır. Uludağ Edaş müşteri hizmetleri çağrı merkezi sizin evrak sorgulama, abonelik, arıza bildirimi ve diğer bütün sorunlarımıza çözüm üretmek için görev başındadır.

Otomatik sayaç okuma hakkında bilgi almak, sokak lambası şikayeti bildirimi yapmak, Kaçak Elektrik Kullanımı ihbarı yapmak için Uludağ Edaş iletişim telefon numarası aranarak bilgi verilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Dicle Edaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde Dicle Edaş çağrı merkezi telefon numarası, Dicle Edaş iletişim telefon numarası ve Dicle Edaş müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 371 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status