Ülker müşteri hizmetleri telefon numarası kaçÜlkemizin gıda sektöründe sözü geçen en büyük firmalarından biri olan Ülker müşteri hizmetleri telefon numarası kaç, sizlere lezzetlerin farklı dünyasını açıyor. 1944 senesinde Sabri ve Asım Ülker’in kurduğu bisküvi atölyesi ile gıda sektörüne atılan ve dünya çapında önemli gıda imalatçılarından biri olan Ülker, sabırlı ve zorlu yolculuğunda yirmi birinci yüzyıla güven ve gururla giriyor. Birlikte BÜYÜMEK, birlikte çalışarak üreterek, yarınlara dinamik genç nesillerin yetişmesi için ağız tadına gereken önemi veren firma Yıldız Holding bünyesinde çalışmalarına devam ediyor.

Şu an için 320 civarında markayla tüketiciye hizmet ediyor. 2007 yılında dünyanın en büyük çikolata fabrikalarından biri olan Godiva’yı satın alan ve böylece hem Amerika’da hem de Belçika’da üretim tesislerine sahip olan firma dünya çapında da bisküvi çikolata ve diğer gıda ürünlerinde söz sahibi olmuştur. Cirosunu 2013 yılında 16 milyar dolara çıkaran sadece ülkemizde değil Doğu Avrupa Orta Avrupa Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük gıda firması olmayı başaran Ülker müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü sorun, bilgi, öneri, görüş, şikayet, istek, dilek ve kariyer fırsatları ile hizmet veriyor.Ülker müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Eğer ülkelerden aldığımız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz varsa yada Bir öneriniz varsa Ülker grubunda çalışmak için işe ihtiyacınız varsa, Ülker müşteri temsilcisiyle görüşmek için Ülker çağrı merkezi telefon numarasını aramanızı tavsiye ederiz. Bunun için müşteri hizmetleri telefon numarası İstanbul’da bulunmaktadır. 0212 567 15  67
Ülker Yıldız Holding iştiraki olduğu için İstanbul merkezli telefon numaraları ile müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli görüşmeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca ihtiyaç olması durumunda

Ülker faks numarası 0212 310 28 38

Ülker Adresi posta kutusu 366 Topkapı İstanbul

Sizler de bu ayrıcalıklı Yıldız Holding iştiraki olan ülkeler ile ilgili konularda bilgi almak çalışmak Fikir yürütmek, düşüncelerinizi iletmek için iletişime geçebilirsiniz. Tek çeşit bisküviden yola çıkarak dünya markası olan Ülker, teknoloji ışığında insana ve geleceğe değer vermektedir felsefesi birlikte üretmek birlikte çalışmak ve birlikte büyümektir bu önemli Türkiye’nin kariyer fırsatı sunan firmasında çalışmak istiyorsanız, mutlaka gıda alanında Kendimizi geliştirmek için ülkeri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ülker müşteri hizmetleri telefon numarası ile her türlü bilgi paylaşımı görüş öneri şikayet Dilek isteklerinizi iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Makro market telefon numarası kaç? başlıklı makalemizde makro market ankara tel, makro market iletişim tel no ve Makro Market Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 775 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status