Ülker İletişim BilgileriÜlkemizin başta gelen önemli firmalarından biri olan ülker şirketinin resmi adresi İstanbul şehri için kısıklı mahallesinde ferah caddesi numara 1 Üsküdar semtinin çamlıca bölgesinde bulunmaktadır. Ayrıca ülker iletişim bilgileri doğrultusunda numaralar 0212 567 68 00 olarak ulaşılabilir. Bu numaradan yapılan tüm çağrılarda kolay bir şekilde ilgili firmaya doğrudan ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca ülkerin resmi internet adresinden kolay bir yolla erişim sağlamanız çok güvenli ve kaliteli bir şekilde mümkün kılınmıştır.Fax Yolu İle Ülkere Ulaşım

Ülker’e fax yolu iletişim Brand Cialis ile ulaşmak için 0212 310 28 28 numarasından ulaşabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda ayrıca bir diğer fax iletişim bilgileri cheap prozac nolvadex buy numarası 0212 567 44 14 olarak belirlenmiş olup günün istenilen saatinde ülker şirketi ile bağlantı kurabilmeniz amaçlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Eti İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Eti İletişim Bilgileri, iletişim ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 62 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status