Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tel noKara, hava, deniz ile ilgili ulaşım ve insanların iletişimini sağlamak için görevli olan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı çağrı merkezi telefon numarası çalışmaları, iletişim bilgileri ile ilgili olarak sizlere destek sağlıyoruz. Oldukça fazla faaliyet konusu bulunan Bakanlığın haberleşme olmak üzere hava yolları, kara yolları çalışmaları yürütmektedir.

Haberleşme alanında internet okuryazarlığının atılması, sayısal yayıncılığa geçişini hızlandırmak, hizmetlerinin geliştirilmesine katkı sağlamak, bilişim sektörüne yönelik çalışmalar hızlı bir gelişme yaşanmaktadır.

Dünyada gelişmenin önemini bilen insanlar olarak Cialis Soft cheap Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Bakanlık, oldukça önemli hizmetleri yürütmek için çalışmaktadır.

Türkiye’nin Devlet Demiryolları bakanlığa bağlıdır. Yurtiçi yük taşıma ücret bilgileri hakkında bilgi edinmek, ihaleler hakkında soru sormak ve diğer konularda bilgi almak amacıyla aranabilir.

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı adresi;

Hakkı Turayliç Caddesi Numara 5

Emek Çankaya

şekilde yazılmalıdır.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı iletişim tel noUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tel no

Çağrı merkezi telefon numarası 0312 203 10 00 şeklinde hizmet vermektedir. Karayolu, havayolu, haberleşme hizmetleri hakkında bilgi almak, soru sormak amacıyla iletişim kanallarından size uygun olanlarını kullanabilirsiniz.

Denizcilik alanında da önemli atılımlar yapan bakanlık yoğun ve etkin bir denetim çalışması ile Türk ekonomisine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını hızlı bir şekilde denizcilik sektöründe de yürütmektedir. Türkiye 3 tarafı denizlerle çevrilidir. Bu önemli avantajının en iyi şekilde kullanılarak Türkiye’deki limanların kontrolü Türk bayrağının gemilerde taşınması için çalışmaların hızlandırılması bakanlığın hedefleri arasındadır.

Hava yolları ve karayolları ile ilgili tren yoğun bir çalışma yürütülmektedir. Siz de gerekli konularda bilgi edinmek için buy doxycycline Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tel no aracılığı ile bilgi edinebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 356 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Sercan ŞEN dedi ki:

    sayın Bakanım ben 17.06.1993 doğumlu Sercan ŞEN benim büyük bir sorunum var sorunuma çare umudu ile size yazıyor ve sizden yardım bekliyorum 02.08.2009 tarihinde aort kapak ameliyatı oldum o günden bu güne kadar çok şükür çok iyiyim ama şimdide iş sorunu ortaya çıktı iş kura ne kadar müracaat ettiysek de bir sonuç olmadı yönlendirdikleri işyerleri buraları benim için uygun görmedi kendi çabamla da bulamıyorum sayın Bakanımdan bu yılda 2.500 çalışanı alacaklarını duydum ya ALLAH ya nasip ya kısmet diyorum sizden yardım rica ediyorum hayırlı haberlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler ALLAHA emanet olun

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status