TÜVTÜRK Araç Muayene Randevu Telefon NumarasıAraçların üç yaşını geçmiş periyodik muayenesinin yapılması gerektiğini bütün araç sahipleri bilir. Araç muayenesi randevu telefon numarası kaç mutlaka bilinmesi gerekmektedir. TÜVTÜRK randevu sistemi nasıl çalışır, randevu almak için ne yapılır, sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

Araçların yeni olması büyük bir avantajdır. Yeni araçlarda fazla bir sıkıntı olmadan hafif kusurlar olsa bile muayeneyi başarılı bir şekilde tamamlanır. Fakat ikinci el araçlarda yaş ilerledikçe sıkıntılar çoğalır. Bu sebeple istasyonlara gitmeden önce mutlaka araçların gerekli kontrolleri bakımları yapılması sizin için avantaj olacaktır. Aksi takdirde aracınız kontrolden geçemez ve geri dönmek zorunda kalırsınız.

Tüvtürk iletişim telefon numarası

Genel Müdürlük Cialis Professional buy purchase amoxil doxycyclin online telefon numarası 0212 366 99 00 olarak sizlere hizmet vermektedir. Araç muayenesi yaptırmak için internetten randevu alınması gerekmektedir. Öncelikle araç muayene sorgulaması yapmanızda fayda var. Bunun için Tüvtürk resmi web sitesine http://www.tuvturk.com.tr/ giriş yaparak araç sorgulama bölümünden aracınızın plakasını ve muayene numarasını yazarak kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer muayene yapılması gerekiyorsa önceden randevu almanızda fayda var. Çünkü sıkıştığınız zaman randevu günü sıra bulmak gecikir. Gecikmeli gün alırsınız. Böyle durumlarda da gecikme bedeli ödemek zorunda kalırsanız.

Araç muayenesi müşteri hizmetleri telefon numarası

Aracınızla ilgili yapılacak muayene hakkında merak ettiklerinizi sormak bilgi almak istiyorsanız Türkiye genelinde destek veren Tüvtürk çağrı merkezi telefon numarası 0850 222 88 88 numarayı arayabilirsiniz. Muayeneye gitmeden önce size en yakın TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu hakkında bilgi almak için de TÜVTÜRK randevu telefon numarası sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır.Hangi günler açık, saat kaça kadar muayene yapılmaktadır sorgulayabilirsiniz. Çünkü her muayene istasyonunun kapanış saatleri farklılık gösterebilir. Bazı istasyonlar randevulu sistemle çalışırken, bazıları da uygun saat olduğu zaman sizlere muayene vize işlemleri yapabilir. Türkiye TÜVTÜRK çalışma saatleri 08:30 – 17:30 şeklindedir.

Tüvtürk çağrı merkezi

Araç muayenesi telefon numarası mutlaka bilinmeli gerekli durumlarda arama yapılarak istasyona gitmeden yapılması gerekenleri öğrenmelisiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevu telefon numarası sayesinde TÜVTÜRK istasyonlarında aracını muayene ettirmek amacıyla telefonla rezervasyon yaptırma sisteminden faydalanırsınız.

Bu sistemden aracını muayene ettirmek için, randevu almak istiyorsanız aramanız gereken telefon numarası 0888 233 0666 numaralı Çağrı merkezini arayabilirsiniz. Araçların muayene ücretlerini, size en yakın muayene istasyonlarını öğrenebileceğiniz gibi randevu almak için neler yapılması gerektiğini de sorgulayabilirsiniz.

7 gün 24 saat araç muayene randevu telefon numarasını arama hakkınız bulunmaktadır. Müşteri temsilcileri sizleri gerekli bütün bilgilerle cevap verecektir. Araç muayene randevu sisteminden faydalanmak için 0888 336 0 666 numaralı telefonu aramanız gerekir. Bu numara size geri dönüş yapacak ve sizden gerekli onayları alacaktır. Ayrıca size SMS gönderecek kapsamlı bilgi verecektir.

Bir önceki yazımız olan Mitsubishi Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası başlıklı makalemizde Mitsubishi çağrı merkezi telefon numarası, Mitsubishi iletişim telefon numarası ve Mitsubishi şikayet telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 563 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status