Turkish Bank Telefon Numarası Gerçek ses ile gerçek iletişim hizmeti veren Turkish Bank telefon numarası hizmeti diğer bankalarda olmayan farklı bir özellik taşımaktadır. Çünkü bankaların çoğu otomatik sistem ile çalışırken Turkish Bank müşterilerine ayrı bir değer katarak müşteri hizmetleri telefon numarası 444 lü ya da 0850 ile başlamıyor, gerçek müşteri temsilcisi sizi karşılıyor ve bütün problemlerinizi isteklerinizi dileklerinizi temennilerimizi canlı olarak çözmeye çalışıyor.

Bütün bankacılık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan Turkish Bank 175 milyon ödenmiş sermayesi ile Türkiye’de faaliyetlerini devam etmektedir. Şu an için 13 tane ATM’si ve şubesi bulunmaktadır. Ayrıca Turkish Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi olarak bir tane iştirak ile faaliyet yürütmektedir. Turkish Bank’ın sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Özellikle İngiltere ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde dahil olmak üzere 40 civarında şubesi bulunmaktadır.

Turkish Bank telefon numarası kaç

Bütün bankacılık hizmetlerini canlı olarak müşteri temsilcisi ile doğrudan çözebileceğiniz yegane bankalardan birisi olarak hizmet veren Turkish Bask canlı destek hattı 0212 373 73 73 olarak not edilmelidir. Siz de farklı bir bankacılık hizmeti almak istiyorsanız Finans Kurumunun müşterilere arasına girebilirsiniz. 1988 senesinde İzmir’de ikinci şubesini açarak hizmetlerini genişletmeye çalışan banka daha sonra Mersin şubesini de hizmete açmıştır.

Turkish Bank önceleri yabancı banka statüsünde iken 1991 yılında bu statüden çıkarılarak tüzel kişilik kazanmıştır.

Turkish Bank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Sürekli olarak paydaşları ile köklü farklı çözümler üretmeye çalışan her aşamada rakiplerini örnek alan ve bir bankadan daha fazlasını müşterilerine sunmaya çalışan Turkish Bank tarihsel değerlerden asla ödün vermemektedir. Ahlaki bankacılık prensiplerine bağlı kalarak kaliteli, sağduyulu, yenilikçi ve hızlı bir hizmet anlayışı ile müşterilerine hissedarlarına ve çalışanlarına değer katmaya çalışmaktadır. Bu sebeple Turkish Bank doğrudan iletişim hattı olan 0212 373 73 73 numaralı telefon ile daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.Turkish Bank

Turkish Bank

Turkish Bank iletişim 

Kurumsal değerleri olarak öne çıkan şeffaf ve adil olmak, güven ve itibar vermek, müşterilerine değer katan hizmet anlayışı ile hareket etmek, açık diyalog, yani ortak akıl prensibi ile müşterilerine saygı sevgi ve hoşgörü ortamında bulunarak onlara istikrarlı bir şekilde büyümeleri için yardımcı olmak.

Turkish bank direk bağlanma telefon numarası

İster bireysel bankacılık, ister kurumsal bankacılık ya da ticari bankacılık hizmetlerinden faydalanmak için Turkish Bank müşteri temsilcileri sürekli sizlere hizmet vermek için görevlerinin başındadır. Turkish bank direk bağlanma telefon numarası size çözüm üretir. İhtiyacınız durumunda birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirmek için bire bir hizmet alma fırsatımız bulunmaktadır. Eğer nakit ihtiyacınız varsa düşük faizli kredilerden faydalanabilirsiniz. Her türlü banka kartı, nakit taşıma riskine girmek yerine banka kartlarını kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz. her türlü ödemeleri kolayca banka aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Turkish Bank müşteri hizmetleri telefon numarası canlı müşteri temsilcileri aracılığıyla sizlere en iyi bankacılık hizmetlerini sunmak için hazır beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Dalai Lama Telefon Numarası Kaç? başlıklı makalemizde Dalay Lama hakkında, Dalay Lama tel no ve Dalay Lama'nın telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 709 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status