Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıDünyanın önde gelen GSM şirketleri arasında yer alan Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası sizleri hayata bağlar. 1998 yılında Ulaştırma Bakanlığı’ndan 25 yıllık lisans olarak mobil iletişim hizmeti vermeye başlayan Turkcell veri ve ses iletişimine dayalı hizmetleri artırarak müşterilerini çağın şartlarına uygun bir şekilde hizmet almaları için çaba sarf etmektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Cep telefonundan Turkcell müşteri hizmetleri numarası 532 veya sabitten ve diğer operatörler için 0532 532 0000 arayabilirsiniz.

Böylesine önemli güçlü dünya markası bir firmanın müşterileri her türlü bilgi paylaşım sorun, iletişim, kampanya, insan kaynakları, ürün hizmet tanıtımları, konularında bilgi alışverişinde bulunmak için Turkcell müşteri hizmetleri numarası kaç olduğunu araştırma yakın olduğu zaman bizde onlara hizmet vermek amacıyla bu sitede bilgilendirme yapıyoruz.

Turkcell

Turkcell

Turkcell tel no

Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak için sadece üç rakam tuşlamak yeterli cep telefonundan 532 toplandığı zaman müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçecektir. Elbette bu hizmet sadece Turkcell’in kendi müşterileri için geçerlidir. diğer operatörlerden ya da sabit hatlardan Turkcell hakkında bilgi almak, Kampanyaları öğrenmek, abonelik soruşturmak, uygun Kampanyayı araştırmak için 0532 532 0000 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.Eğer Turkcell Genel Müdürlük ile görüşmek isterseniz 0212 313 10 00 numaralı telefonu çevirmenizi gerekir .

Turkcell adresi

Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL

 Turkcell çağrı merkezine ulaşarak müşteri temsilcisinin size her türlü konuda yardımcı olacağını bilmelisiniz. Eğer insan kaynakları bölümünün arayarak uygun pozisyonda çalışmak istiyorsanız uygun iş fırsatları bulunduğunu hatırlatalım. Turkcell sürekli olarak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapmaktadır. Bu sebeple de konuyla ilgili bilgi almak amacıyla Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarasını öğrenip aramak isteyebilirsiniz. Ayrıca her türlü internet, Superonline, fiber, email, ADSL ürünleri hakkında da müşteri hizmetlerinden bilgi almak fırsatınız bulunmaktadır. Turkcell çağrı merkezi müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için sizlere Günün 24 saati hizmet vermektedir. Bu amaçla size gerekli konularda yardımcı olacaktır.

2015 yılı itibariyle teknoloji ve iletişim hizmeti olarak mobil ve sabit şebeke Platformu üzerinden Geniş bant yayın yaparak kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Turkcell sadece Türkiye’de değil Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Moldova gibi ülkelerde de mobil hizmetler vererek kendini dünya markası yapma yolunda hızla ilerlemektedir. Aynı zamanda Ukrayna’da önemli iştirakleri bulunmaktadır. Son olarak Belarus Cumhuriyeti’nde de faaliyetlere atılmıştır. Ayrıca Avrupa’da birçok Telekom firması ile işbirliği yapmaktadır Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de faaliyet göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Arıkanlı Holding, yurtiçi kargo müşteri hizmetleri iletişim ve yurtiçi kargo müşteri hizmetleri tel hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 3846 kere okundu.
 • Site Yorum

13 adet yorum var.

 1. Muttalip Bölücü dedi ki:

  Mesajla gelen reklamlarınızdan bıktım. Hediyenizi, mesajınızı, reklamınızı is te mi yo rum. Bu rahatsızlığımı iletmek için müşteri temsilcinize ulaşamıyorum. Telefonumu ağız tadı ile kullanmak istiyorum. Lütfen beni rahat bırakın.

 2. Gurcan dedi ki:

  Turkcell beni arayabilirmisiniz size ulaşamıyorum.

 3. Gurcan dedi ki:

  Müşteri Hizmetleri ne bağlanamıyorum neden? Yoksa koskoca turkcell müşteri hizmetleri tutacak kadar parası yokmu?

 4. sultan sipahi dedi ki:

  merhaba…reklamlarınızda 31 ocak 2017 son tarih olarak gözüken sony play statıon4 kampanyanız hakkında bayi ve şubelerinizden net yanıtlar alınamamakta ve ellerinde ürün olmadığı belirtilmektedir.müşteri hizmetleri servisiniz ise 24 ocak 2017 tarihinde ürünün dağıtıma başlandığını belirtmektedir fakat istanbul il içindeki anadolu ve avrupa yakası tüm şubelerinizi aramama rağmen hatta web sitenizde takipte kalmama rağmen ürünün gönderilmediği söylenmektedir.tek ricam bu ürüne nereden ne şekilde ulaşarak teslim alabilirim desteğinize teşekkür ederim.

 5. fahrettinÇELİK dedi ki:

  5387420116 numaraya 20 tl gönderdim yanlışlıkla başka numaraya gitti de kont gönderdim bunu günceletmeye almanıza arıca eder

 6. 05377336210 dedi ki:

  Siz türkiye için hizmet veren bir kurumsanız Türkiye’nin insanlarını dolandırmayı bırakmanız rica ediyorum 26 TL sabit faturam her nedense 40 tlnin altına düşmüyor Sonunda kurtuldum sizden YAŞASIN VODAFONE Eşimin tlf no taşıdım Benim bu mağduriyetim giderilsin kardeşim hakkımı helal etmiyorum

 7. Meryem dedi ki:

  Msjlarim kapalı. O yüzden şifre alamıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum ,temsilciye bağlanamıyorum.
  Sinirim bozuluyor .

 8. emin tümer dedi ki:

  ben faturalarımın mektupla gönderilmesini istiyorum. müşteri temsilcisine söylediğim halde bana sesli fatura aboneliğiniz başlatılmıştır diye meil yazıldı . bu nasıl oluyor lütfen düzeltiniz ve faturamı mektupla gönderiniz.

 9. Mehtap Aksoy dedi ki:

  Yetkili dikkatine
  Yaklaşık 1.5 ay önce turkcel tarafından aranacak altın yaşlar tarifesine geçirdim onayını aldılar fatura 29 tl gelicek söylendi geçen ay uygulanmasını gibi bu ay da 52 tl fatura 52 tl geldi canlı musteri temsilcinin ulaşılamıyor istediğiniz gibi fatura kesrmezßiniz acele tarafıma bilgi verilmesi
  Mehtap Aksoy

 10. Adem dedi ki:

  Müşteri hizmetlerine 5.6 saattir baglanamiyorum bu ne demek gerekirse savciliga gitcem

 11. ramazan içkedal dedi ki:

  Hey oradakiler utanın be gecen ayla bu ay tutar aynı beni arayıpta 35tl olmasını ister misiniz bende evet demiştim görüyorum 43’bilmem kusurat var lütfen doğru olalım bune ya edep

 12. Erdemcular Mum dedi ki:

  o 535 579 21 99 numara sayıl türkcel hattını kullanan yakınım Gülşen MUMCULAR ı sosyal medya dan (facebook) bir arkadaşı ben şans kuponu satıyorum bana 450 Tl çıktı benim telefonum faturalı değil kullanamıyorum bende seni düşündüm diyerek telefon numarasını almış (dün 29.09.2016). Bu gün aynı şahıs ile yazışma yaptığında da facebook um çalınmış ben sizden numara istemedim demiş. Yakınım yazışmaları kontrol ettiğinde mesaj bölümünde de yazışmaları bulamamış .Bu durumda dolandırılacağını düşünüyor kendisi 80 yaşlarında ben den rica etti yeğeniyim müşteri hizmetleri ne ulaşamadım yukarıda belirtilen numaradan kendisini arar mağduriyetini giderir ve bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılar sunar ilginizi beklerim.

 13. ismet dedi ki:

  müşteri temsilcileriniz hiç yardımcı olamıyorlar mağdurdurumdayım lütfen sorunlarımı çözermisiniz

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status