Türk Kalp Vakfı çağrı merkezi telefon numarası1975 senesinde hayata geçirilen bir sivil toplum kuruluşu olan Türk Kalp Vakfı iletişim bilgileri çağrı merkezi ve faaliyetleri ile ilgili sizlere önemli açıklamalar yapacağız. Ülkemizin gurur kaynağı bir vakıf olma özelliğini taşıyan sivil toplum kuruluşu Amerika Birleşik Devletleri ve İtalya’daki Kalp Vakfı organizasyonlarından sonra dünyada üçüncü önemli vakıf olarak dikkat çekmektedir.

Kendi imkanları ve gönüllülerin yaptığı bağışlarla tedavi ve sağlık hizmetleri yaparak vatandaşlara faydalı olmaktadır. Aynı zamanda sağlık servisleri ile vatandaşların sağlık sorunlarına yardımcı olmak için önemli işlevleri yerine getirmektedir.

Türk Kalp Vakfı Doktorları

Önemli kadroları bünyesinde barındıran Vakıf insanların özellikle kalp sorunu ile ilgili problemlerini yardımcı olmaktadır. Başta Profesör Doktor Ergün Demiralp, Prof doktor Mahmut Karadağ, Doçent Doktor Ayşe Sema Kürklü ve Nuri Sür olmak üzere Türkiye’de kalp rahatsızlığı olan insanlara gerekli destek sağlanmaktadır.

Türk Kalp Vakfı telefon numarası

Sizler de Türk Kalp Vakfı telefon numarası iletişim bilgileri hizmetleri hakkında bilgi edinmek için kurumun telefon numaralarından ya da sosyal medya hesaplarından faydalanabilirsiniz.Türk Kalp Vakfı iletişim tel no 0212 212 07 07 olarak hizmet vermektedir. 9 Mayıs Mahallesi İstanbul Şişli’de hizmet veren kurum sosyal medya aracılığı ile de çalışmaları hakkında bilgi vermektedir.
buy Amoxicillin

Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi iletişim

nolvadex buy
Facebook, Instagram, Twitter hesaplarını takip ederek yapılan hizmetleri öğrenebilirsiniz. Resmi kurumlarla ve özel kurumlarla anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Her türlü elektrokardiyograf, eforlu EKG,  tansiyon, Holter, ritim Holter, röntgen, laboratuvar tetkikleri yapılarak sizlerin sağlık sorunlarına çözüm üretilmektedir.

Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi Cialis Super Active order ‘nde tedavi olmak için gerekli bilgi almak için Türk Kalp Vakfı çağrı merkezi telefon numarası aranmalıdır. Bütün merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gençlik ve Spor Bakanlığı Çağrı Merkezi Tel No başlıklı makalemizde Gençlik ve Spor Bakanlığı birimleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı iletişim telefon numarası ve Gençlik ve Spor Bakanlığı telefonları hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 345 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status