Türk Eximbank İletişim BilgileriTürk eximbank iletişim için Saray Mahallesi Ahmet Tevfik İleri Caddesi Numara 19 Ümraniye İlçesine ulaşımı için iletişim bilgileri sağlamak gerekiyor. Türk Eximbank Konumu iletişim bilgileri için Saray Mahallesi Ahmet Tevfik İleri Caddesinde ilerleyerek şile oto yoluna varmadan önce Doktor Fazıl Küçük caddesinin sağında yol üzerinde yer alıyor. Türk eximbank iletişim için bulunduğu konum itibari ile otomotiv firmaları ve araç kiralama firması karşısında yer alıyor. Bunun yanında ise Türk Eximbank tarafında yer alan banka genel müdürlüğü ile birlikte birçok dağıtım firması bulunuyor.Türk Eximbank Ulaşım Noktaları

İletişim için Saray Mahallesi Ahmet Tevfik İleri Caddesinde yer alan birçok otomotiv firması ve araç kiralama firmaları karşısında yer alıyor Türk Eximbank’a ulaşım sağlamak amacı ile ayrıca üntel sokak yönünden itibaren doğruca ilerlemek de gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Swiss Otel İzmir İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Swiss Otel İzmir İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 40 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status