Türk Eximbank Telefon Numarası İletişim BilgileriTürkiye’de kamusal sermayeli olarak kalkınma ve yatırım bankacılığı yapan Türk Eximbank Anonim Şirketi telefon numarası iletişim bilgileri ile ilgili sizlere bilgilendirme yapmak için faydalı olmaya çalışıyoruz. 31 Mart 1987 tarihinde yürürlüğe giren bakanlar kurulu kararı ile kurulan Eximbank, Türkiye İhracat Kredi Bankası Anonim Şirketi olarak da bilinir. 11 Temmuz 2012 tarihinde Türk Ticaret Kanunu uyarınca yürürlüğe giren banka mevzuatı revize edilerek zorunlu olduğu ortaya çıkmıştır.

Türkiye İhracat Kredi Bankası Anonim Şirketi

Türk Eximbank iletişim bilgileri telefon numaraları hakkında sizlere açıklama yapmadan önce Eximbank’ın amacı nedir, Niçin kurulmuştur, kısaca bahsedelim. Eximbank telefon numarası mutlaka bilinmelidir.

Eximbank yurt dışına ihraç edilen ürün hizmet kalemlerinin artırılması çeşitlendirilmesi, ayrıca ihraç edilecek ürünlere yeni pazarlar bulmak ihracat yapan kişilerin uluslararası arenada daha fazla pay sahibi olmaları için girişimlerde bulunarak onlara destek sağlamak, yurt dışında faaliyette bulunan Müteahhitler yatırımcılar ihracatçılar ile onlara piyasada güvence kazandırmak ve onlara rekabet gücü sağlamaktır.

Ayrıca yurtdışına yönelik ihracat ve yatırım yapmak isteyen girişimcilere her türlü desteği sağlamaktır.

EXİMBANK

EXİMBANK

Türk eximbank telefon numarası kaç

Eximbank Genel Müdürlük telefon numarası 0216 666 55 00 Eximbank faks numarası 0216 666 55 99Eximbank Ankara bölge müdürlüğü telefon numarası 0312 417 13 00

faks numarası 312 425 78 96

Eximbank Ege bölge müdürlüğü telefon numarası 0850 200 61 35

Eximbank Adana irtibat telefon numarası 0322 431 88-52

Eximbank Gaziantep şubesi telefon numarası 0342 220 10 98

Eximbank  Bank Antalya irtibat telefon numarası 0850 261 07

Eximbank Bursa irtibat telefon numarası 0224 220 27 40

Eximbank Denizli irtibat telefon numarası 0 258 274 61 40

Eximbank Kayseri irtibat telefon numarası 0352 321 24 94

Eximbank Ne iş Yapar

Türkiye ihracat Kredi Bankası olarak da bilinen Eximbank ihracatın kurumsal ulaştırılarak teşvik unsuru olması için ihracatçılara ve ihracata yönelik çalışma yapan imalatçıları yurtiçinde ve yurtdışında kısa orta ve uzun vadede nakit, gayri nakit, sigorta, Garanti programları ile desteklemektedir.

Sizler de üretim yapan İşadamları iseniz yurt dışında pazar bulmak, ihracat yapmak, bunun için kredi desteği ihtiyacınız varsa konu ile ilgili bilgi almak amacıyla Eximbank telefon numarası aranıp gerekli bilgilendirme ve yardım alınabilir Türk eximbank enel Müdürlüğü İstanbul’da faaliyet göstermektedir Türkiye’de bölge müdürlükleri ve şubeler aracılığıyla irtibat büroları sayesinde her türlü desteği almanız mümkündür Eximbank telefonu size en yakın şube bölge yada irtibat şehri aracılığıyla destek sağlayabilir sizde konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak amacıyla Türkiye ihracat Kredi Bankası Anonim Şirketi ya da Eximbank telefon numarası aranarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntıyı resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

https://www.eximbank.gov.tr

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 666 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status