Türk Ekonomi Bankası İletişim BilgileriKısa adı TEB olarak bilinen Türk Ekonomi Bankası İletişim Bilgileri ve telefon numarası konusunda yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz. Böylece banka ile olan ilişkilerinizde nasıl hareket etmemiz gerektiğini bileceksiniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi numarayı arayacağınızı hangi iletişim kanalını kullanacağınızı bileceksiniz.

TEB Hakkında Bilgi

Türk Ekonomi Bankası TEB Türkiye’de faaliyetlerini yürüten önemli finans kurumları arasında yer almaktadır. 1927 yılına kadar geçmişe sahip olan kurum başlangıçta Kocaeli Halk Bankası Anonim Şirketi ünvanıyla kurularak faaliyetlerine başlamış, 1982 senesinde ise Çolakoğlu grubu satın almış bir yerel banka statüsünde faaliyetine devam etmiştir. Daha sonra hızlı bir büyüme göstererek yurt genelinde faaliyetlerini geliştirerek bankanın Genel Müdürlüğü İstanbul’a taşınarak adı da Türk Ekonomi Bankası Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir ekonomi çevrelerince kısaca TEB olarak bilinmektedir.

TEB telefon numarası kaç

Türk Ekonomi Bankası hızlı büyüyen ve müşteriler tarafından değer verilen Finans kurumları arasındadır. Çünkü TEB önce müşteri hattı sayesinde onların her türlü öneri şikayet teşekkür, dilek, temenni gibi her türlü sorunlarına anında cevap vermek amacıyla 444 14 56 numaralı telefon numarasını hizmete sokmuştur. Aynı zamanda SMS ile de her türlü ilgi paylaşımı İletişim kanalı olarak 47 00 numaralı iletişim kanalını müşterilerinin hizmetine sokmuştur.

TEB önce müşteri sloganı ile müşterilerinin çok değerli olduğunu ve onlarla her türlü iletişimin en iyi şekilde yapılması gerektiğine inanmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası Teb müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Her türlü banka kartı ve kredi kartı çalıntı, kayıp, kaçak işlemleri için TEB direk bağlanma telefon numarası 0850 200 0 666 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Aynı şekilde hesaplarınız hakkında, banka kartınız, Kredi kartınız, adres değişikliği talepleriniz gibi bilgilendirmeler için de TEB telefon şubesi 0850 200 0 666 numaralı direk bağlanma numarasını arayarak sorunlarınızı giderebilirsiniz

TEB faks numarası kaç

Kredi kartları ile yaptığınız harcamalarda herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, itiraz etmek için TEB harcama itiraz formunu doldurarak TEB fax numarası olan 0216 636 34 34 numarayı tuşlayarak itirazımızı gönderebilirsiniz. Eğer yakınınızda bir Türk Ekonomi Bankası şubesi varsa elden de bu itiraz dilekçenizi teslim edebilirsiniz.TEB telefon

TEB telefon

TEB direk bağlanma telefon numarası kaç

Her türlü bankacılık işlemleriniz hakkında bilgi almak sorunlarınızı iletmek için yukarıdaki bahsettiğiniz TEB telefon numarası aranmalıdır.

2000 yılında halka arz edilerek hisse senetleri orsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan finans kurumu 2005 yılında Türkiye’de hızlanan yabancı bankaların kendine düşen payını almışi Böylece Fransa’nın önde gelen bankalarından BNP pariba ile birleşme kararı almıştır. Bu ortalık sonucunda 2011 senesinde Fortis Bank Türkiye ile TEB birleşmiş faaliyetlerinin bu şekilde yürütmeye devam etmektedir. Özellikle özel sektör ticari bankacılığı konusunda önde gelen bankalardan biridir.

Türk Ekonomi Bankası Teb telefon numarası ile de önemli bankacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Her türlü bireysel bankacılık KOBİ bankacılığı özel bankacılık piyasa ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde hizmet alanı içine alarak müşterilerine yansıtan Türk Ekonomi Bankası Türkiye’nin önemli bir değeridir. Doğal olarak yabancı bankaların tecrübesiyle kendini geliştirerek çağın gereklerine uygun bankacılık hizmetlerini yürütmektedir TEB telefon numarası mutlaka her türlü sorun konu istek, dilek, şikayet için kullanılmalıdır.

Türk Ekonomi Bankası Teb hakkında ne düşünüyorsunuz

 Düşünceleriniz bankayı aydınlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası direk bağlanma telefon numarası başlıklı makalemizde Alo Garanti telefon numarası, Garanti Bankası Çağrı Merkezi telefon numarası ve Garanti Bankası iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 697 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status