Türk Eğitim Derneği ÜniversitesiMustafa Kemal Atatürk ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için eğitimin önemine inanmış, bu amaçla cumhuriyetin gelişmesinin eğitimle gerçekleşebileceğini düşündüğü için yol haritasında özel girişim desteğinin de önemli bir ihtiyaç olduğunu vurgulamıştır. Bu yönde çareler aramıştır. Türk Eğitim Derneği Üniversitesi de bu düşünce temelinde kurulmuş önemli bir yükseköğrenim kurumudur. 1939 yıllarına dayanan geçmişi ile Türk Eğitim Derneği çalışmalarına başlamış Atatürk’ün önderliğinde devam eden ve onun himayesi ile emanet bugünlere kadar gelmiştir.

Farklı zamanlarda önemli öğrenciler yetiştiren Türk Eğitim Derneği okulları en son üniversite ile de ülkemizin eğitimle kalkınmasına destek verebilmek amacıyla hizmetler devam etmektedir. Bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahil olmak üzere 35 okulu bulunan Dernek aynı zamanda Senfoni Orkestrası, iktisadi İşletmesi öğrenci yurtları, spor kulüpleri, mezun dernekleri, temsilcilikler, düşünce kuruluşları,  TED Üniversitesi aracılığı ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması için yoğun bir çaba sarf edilmektedir.

Türk Eğitim Derneği Üniversitesi

Türk Eğitim Derneği Üniversitesi

TED Üniversitesi telefon numarası

Sizler de ülkemizin kalkınmasında sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız bu üniversitede eğitim alma düşünceniz varsa üniversite hakkında bilgi almak soru sormak merak etmek yarın izin cevabını aramak için TED Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0312 585 00 00 numaralı telefonu not ediniz.TED Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

TED Üniversitesi adresi; Ziya Gökalp Caddesi Numara 48 Çankaya Ankara olduğunu hatırlatalım. Ankara’da yer alan bu Vakıf Üniversitesi sizlere geleceğe yönelik planlarınızda gerekli desteği sağlayacaktır. Akademik bilgiler hakkında bilgi almak isterseniz TED Üniversitesi’nin Eğitim Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi bulunmaktadır. Ayrıca bu önemli kurumda akademik iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen insanların da aynı şekilde TED Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 0312 585 00 00 numaralı telefonu aramaları gerekir.

Bilgi edinme hakkınızı kullanmak, fakülteler, enstitüler, Dil Okulu, yüksek lisans programları, temel bilimler, akademik takvim gibi konularda bilgi almak amacıyla Türk Eğitim Derneği Üniversitesi telefon numarası aranmalıdır. Kampüsün durumu kütüphanenin kullanımı yurt fırsatları öğrenci konseyi öğrenci toplulukları yeme-içme TED Üniversitesi taban puanları Türk Eğitim Derneği Üniversitesi öğrenim ücretleri ile ilgili bilgi almak amacıyla TED Üni tel no aranmalıdır.

Türk Eğitim Derneği Üniversitesi’nin köklü geçmişi nerede öğrenci odaklı eğitim anlayışına güveniyorsanız siz de yerinizi burada ayırtın. Sizlere her türlü fırsat sunularak geleceğe yönelik planlarımıza destek verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 617 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status