Tüpraş İletişim BilgileriRafineri sektörünün en büyüklerin olan Tüpraş internet üzerinden http://www.tupras.com.tr/ adresinden hizmet veriyor. Adres olarak Kocaeli/Körfez’de Genel Müdürlük, yine Kocaeli/Körfez’de Rafineri Müdürlüğü, Aliağa/İzmir’de Rafineri Müdürlüğü, Hacılar Kasabası/Kırıkkale’de Rafineri Müdürlüğü, Merkez/Batman’da Rafineri Müdürlüğü, Bakanlıklar/Ankara’da Rafineri Müdürlüğü mevcut.

Telefon İle Ulaşım

fluoxetine cheap Tüpraş İletişim Bilgileri internet sayfasında her birim için ayrı şeklinde gruplanmış olarak yer alıyor. Genel Müdürlük için 0262 alan kodu ile 316 30 00 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.Mail İle Ulaşım

Telefon numaraları e-posta yolu ile Tüpraş İletişim Viagra Jelly online sağlamak için info@tupras.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.
buy amoxil

Adres İle Ulaşım

Tüpraş hizmet binasına bulunduğu şehrin otogarından direk araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Küçük şehirlerde bulunduğunuz ilçelerden de belediye otobüsleri ile direk ulaşım sağlamak mümkün.

Bir önceki yazımız olan YEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde YEDAŞ Çağrı Merkezi şikayet telefon numarası, YEDAŞ elektrik arıza telefon numarası ve YEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 117 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status