TTNET müşteri hizmetleri numarası kaç?TTNET Müşteri Hizmetleri Numarası

İster hizmet alımında, ister insan kaynaklarına müracaat ederek hedefinizi yüksek tutup kültürünüze ve iş profilinize uygun bir kurumda çalışmak için marka değeri olan TTNET Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile bu hayallerinize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin Telekom sektöründe en önemli kuruluşlarından biri olan Türk Telekom müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her türlü öneri sorun bilgi talepleri için sizlere Günün 24 saatinde destek sağlamaktadır. Böylesine büyük altyapısı olan Türkiye’ye teknolojik olarak dünya standartlarında hizmetle sunan internet, televizyon, ses ve 4.5G hizmeti ile eğitim, eğlence, iletişim ve güvenlik anlayışını birleştiren Türkiye’nin önemli devi Türk Telekom  doğal olarak müşteriler tarafından sürekli farklı konular için aranmaktadır.

444 0 375 TTNET müşteri hizmetleri numarası

Türk Telekom insan kaynakları telefon numarası kaç?

Eğer vizyonu Misyonu Türkiye standartlarının üstünde hedeflerle çalışmak istiyorsanız işe alım hedeflerini büyükse Türk Telekom bünyesinde farklı insanlara yer ayırmıştır. Türk Telekom insan kaynakları birimi sizlere sorduğu sorulara doğru cevap verdiğiniz takdirde birlikte çalışmak tutulmaktadır. Resmi internet sitesi adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom personel alım kriterleri

  • Eğer üniversitelerin 4 yıllık bölümleri bitirdiyseniz
  • İyi derecede İngilizce biliyorsanız
  • Office programlarını çok iyi derecede kullanabiliyorsanız
  • Konusunda uzman olan bilgi birikimine sahipsiniz
  • Seyahat engeliniz yoksa
  • Erkek adaylarda askerlik sorunu bitmişse…

bünyesinde çalıştırmak için sizlere değer vermektedir.

TTNET Çağrı Merkezine Nasıl Ulaşılır

Her türlü bilgi görüş öneri talep ve istekleriniz için iletişim kanallarını 24 saat sizlere açık tutmaktadır.Eğer telefonla görüşmek isterseniz 444 0 375 numaralı TTNET çağrı merkezi numarasına dilediğiniz vakit diliminde arayabilirsiniz.

Ayrıca internet sitesini ziyaret edip buradan tüketici şikayetleri kategorisinde bize ulaşın formunu doldurarak da her türlü konuda istek dilek ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca eğer yürümeyi seviyorsanız Türk Telekom bayiliklerini ziyaret edebilirsiniz orada yüz yüze bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri sizlere sosyal ağlar vasıtası ile de her türlü iletişim kanalını açmıştır.

TTNET

TTNET

Türk Telekom Faks, belgegeçer numarası kaç?

Eğer belgegeçer ile bilgi ulaştırmanız gerekiyorsa Türk Telekom faks numarası kaç diye düşünüyorsanız size hemen söyleyelim 0212 306 10 10 Türk Telekom ile ilgili kampanyalar duyurular almak istiyorsanız 444 1 444 numaralı telefonu tuşlamanız gerekir. Türk Telekom sizlere yeni hizmetlerini kampanyalarını anlatırken aynı zamanda sizin şikayetlerinizi isteklerinizi de dikkate alır. Borç alacak sorgulaması yapabilirsiniz, fatura bilgisi hakkında sorgulama yapabilirsiniz.

TTNET Müşteri Hizmetlerinin kısayol tuşları

Eğer Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinin kısayol tuşlarını öğrenmek isterseniz;

teknik destek almak için 1 tuşuna

Tivibu hizmeti almak için 2 tuşuna

fatura ile ilgili işlemler için 3

tuşuna diğer hizmetleri görmek için 4 tuşuna basmanız gerekir.Bu yazı 1004 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Güneş dedi ki:

     TTNET Müşteri Hizmetleri çok merak ediliyor

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status