TTNET müşteri hizmet numarası kaç?Türk Telekom’dan hizmet alan müşterilerin TTNET müşteri hizmet numarası ile borç sorgulaması yapabilir, fatura bilgilerini öğrenebilir, bütün online hizmetler de bu numaradan faydalanarak kolayca işlemlerini yapabilir. TTNET hizmet numarası öğrenmek bilmek gerekmektedir.

TTNET hizmet numarası nerede bulunur

Hizmet almak için ilk abonelik esnasında müşterilerine verilen TTNET hizmet numarası sayesinde kolayca borç sorgulaması yapılabilir, kampanyalar, tarifeler hakkında bilgi edinilebilir.

Peki TTNET hizmet numarası kaç? Hizmet numarası nerede bulunur, nasıl öğrenilir? Ben bu numaranın nerede olduğunu bilmiyorum, nasıl öğrenmem gerekir diye merak edenlere hemen yardımcı olalım.

İki türlü öğrenme yöntemi mevcuttur. Birincisi internet hizmeti almak için abone olduğunuz sırada size verilen veya size gönderilen faturaların sol üst tarafında bulunan 10 haneli hizmet numarası olduğunu kolayca görebilirsiniz. Bu numara ile bütün işlemlerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

TTNET hizmet numarasını nasıl öğrenebilirim

Eğer faturalarınız size ulaşmıyorsa ya da herhangi bir şekilde fatura üzerinden okuyamıyorsanız, yapmanız gereken TTNET müşteri hizmetleri telefon numarasını aramaktır. TTNET müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 444 olarak hizmet vermektedir. Bu numarayı aradığınız zaman TTNET müşteri temsilcileri sizi karşılayacak, Size birkaç güvenlik sorusunu sorduktan sonra hizmet numaranızı size söyleyecek, siz de not edersiniz. TTNET  hizmet  numarası sonraki işlemlerinizde kullanabilirsiniz.TTNET kısa mesaj servisi kaç

Ayrıca cep telefonundan sms ile öğrenmek isterseniz 0555 944 0 375 numaralı TTNET kısa mesaj servisine  büyük harflerle HIZMET NO yazarak mesaj attığınız takdirde yine size TTNET hizmet numaranızı mesaj olarak gelecektir. Ancak burada gönderdiğiniz mesaj 1  SMS bile ücretlendirileceğini bilmeniz gerekir.

TTNET

TTNET

TTNET internet hizmet numarasını öğrenmenin bir başka yolu da kurumun web sitesine girerek online işlemler bölümünden rahatlıkla öğrenebilme fırsatı bulunmasıdır. Bunun için sol taraftaki, bireysel evde internet seçeneklerini tıkladığınız zaman gerekli yönlendirmeleri yaptıktan sonra online olarak TTNET müşteri hizmet numarası kolayca öğrenebilirsiniz ancak en kolay ve kesin sonuç TTNET müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak ya da kısa mesaj gönderilerek öğrenmesidir internet ile yapılan online işlemlerde sizlere şifre sorulacak yine kapandı karışacak Eğer interneti çok iyi kullanabiliyorsanız gerekli Yönlendirmeleri yapamıyorsanız o halde TTNET web sitesi aracılığıyla faturalarınızı bile Online olarak rahatça ödeyebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1583 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status