Tredaş Trakya Elektrik çağrı merkezi iletişim telefon numarası6313 kilometre karelik yüzölçüme sahip Tekirdağ, 6276 kilometrekarelik yüzölçümü ile Edirne ve 6550 kilometrekarelik yüzölçümü bulunan Kırklareli bölgesindeki insanlara elektrik enerjisi sağlayan TREDAŞ Trakya Elektrik müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası hakkında sizlere gerekli bilgilendirme yapacağız. Üç ilimizde yaklaşık 2 milyon civarındaki insana elektrik enerjisi sağlayan İçtaş Enerji hakkında bilgilendirme yapacağız.

Trakya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi olarak 3 ilimize kaliteli elektrik enerjisi sunan firma çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. İçtaş Enerji antibiotic cheapest Tekirdağ’ın 11 ilçesinde Edirne’nin 9 ve Kırklareli’nin 8 ilçesindeki 2 milyon civarındaki insanın karanlıktan aydınlığa ve teknolojik aletlerin kullanımına fırsat vermektedir.

TREDAŞ Trakya Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası

Tekirdağ’ın nüfusu yaklaşık 1 milyondur. Edirne ilimizde ise 400 bin, Kırklareli’nde yaklaşık 350 bin insan elektrik hizmeti almaktadır. Yaşanan her türlü iyileştirme geliştirilen çalışmasına rağmen bazı durumlarda sıkıntı meydana gelebilir. Böyle durumlarda firmayla iletişime geçmek amacıyla TREDAŞ Trakya Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası ALO 186 sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

7 gün 24 saat aralıksız müşteri desteği sağlayan firma sorunların anında çözülmesi için çalışmalar yürütmektedir. Kırklareli’nde yaklaşık 200.000 elektrik abonesi bulunmaktadır. Edirne ilimizde ise yaklaşık 250.000 elektrik abonesi hizmet almaktadır. Tekirdağ ilinin ve ilçelerinde de toplam 530.000 civarında insan elektrik abonesi olmuştur. Sürekli yeni abonelik isteyen vatandaşlar firma ile ilgili gerekli bilgi almak iletişim kurmak amacıyla hangi telefon numarasını aramak gerektiği konusunda fazla bilgi sahibi değildir. Biz de bu konuda gerekli desteği sağlamak amacıyla bu yazımızı kaleme aldık.Tredaş iletişim

TREDAŞ İletişim telefon numarası

Firmanın adresi;

Yüzüncü Yıl Mahallesi Barbaros Caddesi Numara 24

Süleymanpaşa – Tekirdağ

şeklinde hizmet vermektedir. Tredaş genel merkez telefon numarası 0 282 258 26 00 15 hat üzerinden destek vermektedir. Her konuda sizlere bilgi verilmektedir. Tredaş iletişim telefon numarası günün her saatinde aranmalıdır. Kayıp kaçak hakkında bilgi almak firmanın yatırımları ile ilgili merak ettiğiniz konularda soru sormak amacıyla da Trakya Elektrik iletişim telefon numarası aranabilir.

Trakya Elektrik Şikayet telefon numarası

order doxycycline
Abonelik hizmetleri konusunda merak ettiğiniz konularda da firmanın çağrı merkezi telefon numarası size gerekli desteği sunacaktır.

Trakya Elektrik Şikayet telefon numarası Cialis Super Active cheapest arama yaptığınız takdirde sizin her türlü sorununa anında çözüm olacaktır. Abonelik işlemleri, sayaç bakım işlemleri, elektrik fiyatları, kaçak ihbar… Elektrik arızası bildirimi amacıyla da Trakya Elektrik iletişim telefon numarası sizlere gerekli desteği sunacaktır.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde Vodafone çağrı merkezi iletişim telefon numarasını kısa yoldan bağlanma, Vodafone çağrı merkezi telefon numarası ve Vodafone iletişim telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 352 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status