Trabzon TİSKİ telefon numarasıTrabzon’un su ve kanalizasyon işlerinden sorumlu daire birimi kısa adı TİSKİ telefon numarası iletişim bilgileri hakkında vatandaşlara bilgilendirme yapıyoruz. Her türlü su kesintisi, su arıza abonelik işlemleri için tiski müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır. Sizlere neler yapılması gerektiği hakkında bilgi verilecektir. Sorunlarınız varsa not edilecek ve sizlere dönüş yapılacaktır. Karadeniz bölgesinin en önemli illerinden biri olan Trabzon su konusunda oldukça bereketli illerimiz arasındadır. Bütün dağlarından kürü öldürür sular akmaktadır. Yaylalarda yükseklerde yaşayan vatandaşlar genelde su sorunlarını kendi imkanlarıyla çözmüştür. Kendi suyunun kendisi evinin önüne kadar dağların tepelerinden borularla getirmiştir. Ancak merkezde ve Merkez ilçelerde yaşayan Trabzonlular tiski telefon numarası iletişim bilgileri ihtiyacım olabilir.

TİSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

İlk defa Adana olacaksınız gerekli belgeler, borç sorgulama, su kesintileri hakkında bilgi alma banka ödeme bilgileri vezneler veya diğer konular hakkında Tiski müşteri hizmetleri aranmalıdır. Bütün Türkiye genelinde su arıza su sorunları için ortak telefon numarası ALO 185 kullanılmaktadır.

Tiski iletişim tel numarası

Siz de herhangi bir kaçak boru gördüğümüz zaman, boru patlağı, su kaçağı olduğu zaman araçları 185 i arayabilirsiniz. Ancak Türkiye geneli ortak bir numara olduğu için Trabzon’a ait tiski telefon numarası aramak daha avantajlı olabilir. Sorunların çözümüne daha çabuk çözüm getirebilirler diye 0462  544  0000 sizlere Tiski iletişim tel numarası olan 0462 544 00 00 numaralı diski müşteri hizmetleri alınabilir. Ayrıca yukarıda söylediğimiz gibi Mavi hat olarak adlandırılan Alo 185 akılda kalıcı olması açısından ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.Trabzon TİSKİ

Trabzon TİSKİ

Tiski borç sorgulama

Tiski su kesintileri, öğrenme abonelik işlemleri hakkında bilgi alma ödeme vezneleri  sorma ve diğer konular için Trabzon su ve kanalizasyon işleri telefon numarası 0462 544 00 00 numaralı TİSKİ iletişim telefon numarası sizlere hizmet vermektedir.

Trabzon son zamanlarda hızlı bir Atılım yaparak inşaat sektöründe gelişme göstermiştir. Doğal olarak altyapı sorunları baş göstermiştir. Bunun için bazı durumlarda atık su ya da içme suyu borularında sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda TİSKİ müşteri hizmetleri aranarak sorunların çözümü istenebilir.

Ayrıca abone olmak için gerekli belgeler su kesintileri sebepleri veya anlaşmalı kurumlar ödeme noktaları hakkında bilgi almak için Tiski telefon numarası size gece gündüz hizmet vermek için görev başındadır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 655 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Hatice sarı dedi ki:

    Bugun işlem yaptığım suyum açılmadı acılen açılmasını talep edıyorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status