Teknosa müşteri hizmetleri telefon numarasıSes, televizyon, mobil cihazlar, bilgisayar, beyaz eşya, kişisel bakım teknoloji ürünleri gibi aklınıza gelecek bütün ev dayanıklı tüketim mallarına ve teknolojik ürünleri müşterilerine sunan Teknosa herhangi bir sorun, istek, dilek, temenni, şikayet konusunda müşteri hizmetleri telefon numarası kaç diye merak edenlere bilgilendirme amaçlı olarak bu yazıyı yazdık.

Türkiye’nin iç ve dış ticaret sektöründe en önemli kuruluşlarından biri olan Teknosa müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü konuda destek sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşu olan Teknosa hem internetten hem de statik mağazacılık yaparak perakende teknolojik ürünler satış yapmaktadır. Herkes için teknoloji anlayışıyla alışveriş deneyimi sunan ve 2000 yılından beri faaliyet gösteren üç yüzden fazla mağazası bulunan Teknosa aynı zamanda mobil Platformu ile de Türkiye’nin her yerine ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Teknosa müşteri hizmetleri ne amaçla aranmalıdır

İster şikayet amacıyla, ister bilgilendirme amaçlı, ister ürünlerinizin garantisi kapsamındaki sorunlarının giderilmesi ya da işe ihtiyacınız varsa insan kaynakları ile görüşerek bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Perakende sektöründe bir ilke imza atarak kendine özel akıllı ürünleriyle 2015 yılından itibaren akıllı telefon satışı da gerçekleştirmeye başlamıştır. Teknosa kendini günden güne geliştirerek bünyesine yeni çalışanlar ve yeni mağazalar katmaktadır. Eğer işe ihtiyacınız varsa hem iş amaçlı hem de alışveriş amaçlı olarak Teknosa ile görüşebilirsiniz.Teknosa Tel No

Teknosa 

Teknosa’dan aldığım üründe sorun var ne yapmalıyım?

Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Çağrı Merkezi aranmalıdır

444 55 99

Turuncu rengini kendine sembol olarak seçen Teknosa, kadın için teknoloji ara verdiği sosyal sorumluluk projesi ile de Türkiye’de bayanlara ücretsiz bilgisayar kursu vermektedir. Stratejik olarak iş gücü yetiştirmek ve insana yatırım yapmak felsefesini benimseyen Teknosa 2005 yılında teknosa akademi kurarak çalışanlarına eğitim vermeyi de ihmal etmemektedir. Siz de böyle güçlü bir firmada çalışmak isterseniz insan kaynakları için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Her türlü konuda sizlere yardımcı olması amacıyla Teknosa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Aldığınız ürünle ilgili herhangi bir problem varsa ya da kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız yine Teknosa müşteri temsilcisi size yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde TURKCELL ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI, TURKCELL ÇAĞRI MERKEZİNE BAĞLANMAK ve TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ BAĞLANMA hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1157 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status