Şuski telefon numarasıŞuski telefon numarası, şuski borç sorgulama, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi su ve kanalizasyon işleri iletişim bilgileri hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. 2014 tarihinde kurulan Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi şehirde yaşayan vatandaşların su ve kanal ihtiyaçlarını gidermek için görev yapmaktadır. Biz de sizlere bu birim ile ilgili bilgi vermek ihtiyacınız olduğu zaman ulaşmak için şuski müşteri hizmetleri telefon numarası borç sorgulama su borcu ödeme hakkında bilgilendirme yapacağız. Kurumda 90 civarı memur görev yaparken 500’e yakın kadrolu işçi çalışmaktadır. Hizmet alan abone sayısı ve bunun birlikte yaşadığı nüfus 2 milyona yakındır. Şuski abone sayısı 251 civarıdır. Her türlü ihaleler abonelik işlemleri su borcu sorgulama su borcu ödeme kaçak su ihbar etme gibi durumlarda şuski telefon numarası kullanılmalıdır.

Şuski iletişim bilgileri

Bizzat birimin telefon numarasını ihtiyaç duyarsanız Ertuğrul Gazi Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek caddesi numara 35 de hizmet veren şuski telefon numarası 0414 318 58 00 olarak aranmalıdır.

Ayrıca büyük şehirlerin ortak Alo Su telefon 185 üzerinden de bütün su ile ilgili kanal ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şuski telefon numarası kaç

Kurumun su ücretleri hakkında bilgi almak Sayaç ile ilgili sorunlarınızı bildirmek aboneliğinizi öğrenmek sonlandırmak itiraz etmek şikayet etmek veya ilk kez abonelik işlemleri yapacaksanız neler yapmanız gerektiğini şuski iletişim tel numarası ALO 185 üzerinden yapabilirsiniz, ya da 0414 318 58 00 numaralı şuski müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır.Şuski su borcu ödeme

Şuski su borcu ödeme işlemleri için yapmanız gereken kurumun web sitesine girerek üyelik işlemlerinizi yapmak su borcunuzu öğrenmek istek şikayet bildirimlerde bulunmak ya da TC kimlik numaranızla giriş yaparak borcunuzu ödeme imkanımız bulunmaktadır Şanlıurfa su ve kanalizasyon hizmetleri belediye tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Şuski telefon numarası

Şuski telefon numarası

Şuski arıza telefon numarası

Her türlü borç sorgulama abone isim değişikliği abone sonlandırma şuski arıza telefon numarası gibi durumlar için şuski iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Şuski hakkında ne düşünüyorsunuz

Şanlıurfa’nın kanalizasyon işleri atık su işleri şebeke suyu işlemlerini yapan birimi ile ilgili görüş öneri eleştiri ve şikayetlerinizi alt taraftaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Sorunların çözümü için mutlaka iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 610 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status