SunExpress müşteri hizmetleri telefon numarasıDünyanın en önemli havayolu şirketlerinden Lufthansa ve Türk Hava Yolları’nın 1989 yılında ortaklaşa kurduğu SunExpress müşteri hizmetleri telefon numarası firma ile ilgilenen, bilet almak isteyen güzergahları öğrenmek isteyen, iletişim kurmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Bizler de bu altyapısı güçlü önemli havayolu şirketi hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmak için araştırma yaptık sizlere SunExpress hakkında gerekli bilgileri sunacağız. Böylece firma ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız, kanaat sahip olacaksınız varsa sorunlarınızı ya da sorularınızın cevaplarını bulacaksınız. İlk uçuşunu başlattığı günden beri hala semalarda sivil yolcu taşımacılığını başlatan yürüten ve insanlara güven veren SunExpress Türkiye’nin tarifeli olarak yurtdışına sefer düzenleyen ilk özel Havayolu özelliğini taşımaktadır.

SunExpress hakkında bilgi

1990 yılından beri hızlı uçak sayısını artıran ikinci merkezi İzmir’de açan ve buradan uçak seferlerine başlayan SunExpress İzmir’den Anadolu şehirlerine aktarmasız uçuşlar yapma özelliğine sahiptir. Türkiye’de farklı illere en fazla uçuş gerçekleştiren önemli bir sivil avayolu şirketidir 2010 yılından itibaren de doğrudan Almanya merkezli direkt uçuşları başlayan ve önemli yolcu potansiyeli olan bir firmadır yurtdışında farklı illere Türkiye’nin doğrudan gerçek uçuş gerçekleştiren tek havayolu şirketidir.

 SunExpress bünyesinde 3 binden fazla çalışan bulunmaktadır. Haftada binden fazla charter ve tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir. SunExpress hedefleri doğrultusunda sürekli yeni uçuşlar gerçekleştirerek daha duyarlı çevre kirliliğine karşı hassas yakıt tasarrufu sağlayan uçaklarla orta menzilli Jet uçaklar kullanmaktadır.

SunExpress telefon numarası kaç

Böylesine önemli güçlü bir özel havayolu şirketinin müşteri hizmetleri telefon numarası merak ediliyor. Bazı sorular sor olmak isteniyor ya da küçük olumsuzluklara karşı bilgi almak, önlem almak ve bilet teyit ettirmek, rezervasyon onaylatmak gibi durumlar için SunExpress müşteri hizmetleri telefonu sık sık aranıyor. Sizlerin de böyle sorunlarda ya da merak ettiğiniz konularda doğrudan arayabileceğiniz SunExpress çağrı merkezi sizlere her türlü bilgi sunmaktadır. SunExpress oldukça büyük bir firma olduğu için sadece Türkiye’de değil dünya çapında çağrı merkezi telefon numaralarının bilinmesi gerekmektedir. Eğer özel rezervasyon yaptırmak isterseniz, hayvan taşıyacaksanız spor malzemeleri varsa özel ihtiyaç hizmeti için SunExpress çağrı merkezi telefon numarası mutlaka bilinmelidir, not edilmelidir ve aranması gerekir size özel rezarvasyon yapılacaktır engelliler ve aileleri için özel servis yapılmaktadır. Yine evcil hayvan taşınması konusunda size özel ayrıcalık yapılacaktır. Eğer engelli yolcu taşınacaksa mutlaka önceden SunExpress telefon numarası aranarak özel rezervasyon yaptırılmalıdır. Refakatsiz Çocuk taşınacaksa yine aynı şekilde mutlaka SunExpress çağrı merkezi telefon numarası aranmalı ve özel rezervasyon yaptırılmalıdır ya da herhangi bir bagaj kaybolması durumunda sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır. SunExpress özel rezervasyon telefon numarası  444 0 797 numaralı çağrı merkezi aranmalıdır.SunExpress

SunExpress

SunExpress yorumları

Eğer grup olarak yolculuk yapmak istiyorsanız size özel grup rezervasyonu için yine SunExpress çağrı merkezi aranarak görüşülmesi gerekir. SunExpress ile ilgili hertürlü geri bildirimler için dilek ve şikayetleriniz istekleriniz sorunlarınız yorumlarınız için alttaki mesaj kutusunu da kullanabilirsiniz. SunExpress nasıl daha önce SunExpress ile yolculuk yapanların tecrübelerini aktarmasını rica ediyoruz. Böylece yeni, ilk defa SunExpress tercihi yapmak isteyenlere bilgi vermiş olursunuz. SunExpress hangi hizmetlerinden memnunsunuz hangi hizmetlerinden memnun değilsiniz, değerlendirme yapabilirsiniz geliştirebilirsiniz. Böylece yeni, ilk defa yolculuk yapacak olanlara faydalı bilgiler vermiş olursunuz. SunExpress ile ilk defa uçacak uçmayı düşünen kişileri de tecrübeli daha önce uçuş yapmış kişilerin bilgilerinden faydalanarak ona göre hareket edeceklerini düşünüyoruz.

Her şeye rağmen her türlü bilgi ihtiyacının karşılanması için SunExpress müşteri hizmetleri telefon numarası not edilmeli ve aranmalıdır. Sizlere her türlü kolaylık sağlanacaktır. SunExpress çağrı merkezi telefon numaraları aşağıdadır. 

NOT: Her ülkeye göre farklı ücret alındığını hatırlatalım! Çünkü farklı ülkelerde farklı ücret tarifesi uygulanmaktadır, bazı ülkeler ücret almazken bazı ülkelerdeki operatörler müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasından ücret tahsis etmektedir.

Dünya Geneli SunExpress çağrı merkezi telefon numaraları listesi

Almanya  0180695 95 90
Avusturya  0820898 797
İsviçre  0900444 797
Danimarka: 0787 72825
Finlandiya: 0931579405
Hollanda  020 811 0777
Türkiye  4440797
Fransa  0821 770193
Norveç  800-11263
İsveç  0850 639542
İtalya
06 976 285 70
Birleşik Krallık
020 349 985 70
Belçika
02 808 59 46
Diğer Ülkeler 00 90  4440797
 İyi uçuşlar.

Bir önceki yazımız olan Sanalpazar telefon numarası başlıklı makalemizde Sanal Pazar, Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri İletişim ve Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri Tel hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 750 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status