Süleyman Demirel Üniversitesiviagra buy order amoxil

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi hizmetleri, iletişim bilgileri, eğitim faaliyetleri hakkında sizlere kısa öz bilgiler sunacağız. Türkiye’nin 1950, 70’li yılların da Yüksek Öğrenim Kurumu sayısı oldukça azdı. Ege Bölgesi’nde Ege Üniversitesi en önemli Eğitim Kurumu idi. Doğal olarak diğer illerimizdeki Eğitim Kurumları da büyük üniversitelerin kolu, birimi olarak hizmet vermektedir. Isparta’da Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi 1976 yılında açıldı. Uzun yıllar Isparta’da Yüksek Öğrenim kurumun açılmayı bekledi. Nihayet 1982 yılında akademik birinin yeni düzenlemeler ile tek çatı altında birleştirilmesi düşüncesi benimsendi. Bu manada yeni bir üniversite Antalya’da kuruldu ve Isparta Mühendislik Fakültesi de buraya bağlandı.

Cialis Black order

Süleyman Demirel Üniversitesi 1988 yılında kendi kampüsünde hizmetine başlar ve aralıksız Yüksek Öğrenim hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Resmi açılışı Süleyman Demirel Üniversitesi adı altında 1992 yılına uzanmaktadır. Eğitim Kurumu kültür, sosyal ve sportif etkinlikler ile öğrenci sayısı bilimsel araştırmaları öğretim elemanı, akademik birimleri ile ülkemizin Seçkin Yüksek Öğrenim kurumları arasında yer almaktadır. Bugün itibariyle bir tane devlet konservatuvarı, üç tane yüksekokul, 6 tane enstitü, 19 tane fakülte, 20 tane meslek yüksekokulu ve 47 Araştırma Uygulama Merkezi sahibi olan Süleyman Demirel Üniversitesi ülkemizin önemli Yüksek Öğrenim kurumları arasında yer almaktadır. Akademik kadrosu uluslararası eğitim kalitesi kampüste öğrencilere verilen fırsatlar araştırma teşvikleri ve öğrenci merkezli çalışan bir üniversite olması sebebiyle ülkemizin önde gelen Yüksek Öğrenim kurumları arasında yer almaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi iletişim bilgileri

Sosyal ağları en aktif şekilde kullanan eğitim kurumları arasında yer alan Eğitim Kurumu Twitter Facebook linkedin YouTube Google Plus Flickr hesapları sizlere günlük etkinliklerden haber verecektir. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi adresi, Çünür IspartaSüleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi

Süleyman Demirel Üniversitesi telefon numarası 0246 211 10 00

Faks numarası 0 246 237 0431 olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca üniversitenin Web Sitesi iletişim formu aracılığı ile de gerekli mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Süleyman Demirel Üniversitesi Akademik birimleri bütün ihtiyaçlara cevap verecek şekilde oldukça geniş tutulmuştur. Aklınıza gelebilecek her türlü bölüm ve birim geleceğe yönelik çalışma düşüncesinde olan gençlere fırsat vermektedir. İdari birimler de öğrencilerin kaliteli bir yükseköğrenim alması için gerekli her türlü desteği sağlamak için düzenli çalışmalarına devam etmektedir. Eğitim kurumunda kariyer yapmak isteyenlere de fırsat verilmektedir. Bu amaçla bilgi merkezi aracılığıyla gerekli aramalar eğitim kurumunun web sitesi aracılığıyla kolayca bulunup faydalanma yoluna gidebilirsiniz.

Süleyman Demirel Üniversitesi kütüphanesinin telefon numarası 0246 211 35 70 olarak hizmet vermektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi hastanesi telefonu

Süleyman Demirel Üniversitesi hastaneleri uygulamalı olarak diş hastanesi ve Araştırma Uygulama Hastanesi aracılığıyla hem öğrencilerine hem de Ispartalılara sağlık hizmeti vermektedir. Araştırma Uygulama Hastanesi hizmetlerinden faydalanmak için 0246 211 20 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Böylece anlaşmalı kurumlar hasta ve ziyaretçi bilgileri randevu işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Muş Alparslan Üniversitesi Hakkında başlıklı makalemizde Muş Alparslan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Muş Alparslan Üniversitesi iletişim bilgileri ve Muş Alparslan Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 607 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status