Star TV seyirci iletişim numarası2011 yılından beri Doğuş yayın grubu Medya kuruluşu arasında yer alan Star TV seyirci iletişim numarası hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından olan Star TV Magic box adıyla yayın hayatına başlayarak Türkiye’de ilk kez devlet televizyonları haricinde özel yayın yapan bir kuruluş olarak hafızalara yazılmıştır. Ancak son zamanlarda gerek siyasi, gerek ekonomik sebepler yüzünden Medya yayın organları da ek tek el değiştirmektedir. İşte bu furyaya katılan Star TV köklü geçmişi olan önemli televizyon kanallarımızda birisidir.

Star TV hakkında bilgi

1989 yılında yayın hayatına başlayan ilk özel televizyon kanalı olan Star TV seyirci temsilcisi telefon numarası ile de seyircilerine değer vermektedir. Onların her türlü soru öneri görüşlerine dikkate almaktadır.

Star TV telefon numarası kaç?

Cem Uzan ve Ahmet Özal tarafından Türkiye’ye kazandırılan ilk özel televizyon kanalı olma özelliğini taşıyan StarTV şimdi Doğuş yayın grubuna dahil olmuş televizyon kanalıdır. Ulusal yayın yapan ve özellikle yarışma programları dizileri, Spor yayınları ile öne çıkan sanat günümüzde oldukça fazla seyirci kitlesine sahiptir. Şimdilerde Doğuş yayın grubuna dahil olan Star TV, Türk tv izleyicisinin ilk göz ağrısı özel televizyon kanalı olarak hatırlanmaktadır.

Star TV

Star TV

Doğuş yayın Grubu Kanalları

Doğuş yayın Grubuna ait olan diğer televizyon ve radyolar şunlardır;NTV, NTV Spor, Kral TV, Kral Pop TV,

Radyolar ise; NTV Radyo, Kral World Radyo, Kral FM, Kral Pop,

Ayrıca basın yayın grupları da Doğuş yayın grubuna dahil olarak hizmet vermektedir.

Star TV izleyici temsilcisi

Star TV izleyici temsilcisi Beyza Karaoğlan

Viagra Professional buy

Star TV izleyici iletişim numarası 212 335 00 00 olarak hizmet vermektedir.

Star TV telefon numarası

Star TV sizlere her türlü düşüncenize görüşünüze sahibi gösterdiği için dikkate almaktadır. İsterseniz web sitesi aracılığıyla izleyici başvuru formunu doldurarak kanallara, dizilere yarışmalara ya da kanalla ilgili soru öneri teklif düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Star TV’de yayınlanan herhangi bir program hakkında Olumlu ya da olumsuz görüş bildirmek için Star TV izleyici başvuru formu doldurulabilir ya da bununla uğraşmak istemiyorum diyorsanız Star TV seyirci iletişim telefon numarası aracılığı ile doğrudan arayarak düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Star TV mail adresi nedir

buy amoxil online

Star TV mail adresi izleyici temsilcisi@Startv.com.tr olarak yazıldığı takdirde mailleriniz kanala ulaşacaktır.

Star TV hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı olan Star TV hakkında duygu ve düşüncelerinizi ya da anılarınızı, yorumlarınızı konu altına yazabilirsiniz

fluoxetine order

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 569 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status