Sony Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıBir teknoloji devi olan Sony teknolojik gelişmelerle insanlara göndermeye çalışıyor. Tüketici elektroniği sayesinde hemen hemen bütün kullanıcıların dilinde olan önemli markalardan biri olan Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası kaç? SONY Müşteri Hizmetleri ile nasıl iletişim kurabilirim? Sony markası telefon bilgileri iletişim bilgileri nedir, diye araştırma yapan kullanıcıların merakını gidermek amacıyla yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz.

Sony Hakkında Bilgi

Bir dünya devi olan son insanların merakını uyandıran ve merakını gideren önemli bir şirkettir. İçerik teknoloji sonsuz yenilik ve hizmet arayışında olan heyecan verici yeni deneyimlerin kendine özgü tarzda bir sunum için de üretim yaparak tüketicilerine kullandıran Sony, mutlaka sizlerin de beğenisini kazanmıştır. Sony yeni deneyimler ve yeni kültürler sunan önemli bir teknoloji markasıdır. Sony’nin felsefesi ürettiği ürünlerde duyguları harekete geçirmeyi amaçlamıştır. Böyle etkileyici bir teknoloji markası herhalde sizlerinde ilgisini çekmiştir. Mutlaka evinizde Sony marka bir ürün bulunmaktadır ya da almayı düşünüp plan yapmışsınızdır. Sony markası herkesin dikkatini cezbetmektedir.SONY

SONY

Sony Müşteri Hizmetleri telefon numarası kaç?

Tüketici elektroniği ile dünya çapında pazarlara sahip olan ve dünyanın her bölgesinde rahatlıkla ürünlerini pazarlayan satan son markası tartışması mobil cihazlarda da en çok tercih edilen ürünler arasındadır profesyonel ürünleri herkes tarafından ilgi görmektedir Japon firması Dünya tarafından ilgiyle ve beğeni ile takip edilen ürünleri satın alınan firmadır. Sony kurulduğu ilk günden bugüne kadar hep ilklere ve yeniliklere imza atmış. Bugün de sürekli farklı ve yeni ürünler tasarlayarak tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Sony telefon numarası kaç?

Eğer aldığınız ürünlerde herhangi bir bilgi eksikliği ya da sorun yaşıyorsanız SONY Müşteri Hizmetleri telefon numarası 444 82 46 olduğunu hatırlatalım. Her türlü bilgi paylaşımı merak edilen konular ürün kullanımı hakkında bilgi almak yada ürünlerde yaşanan sorunlarla ilgili bilgi paylaşımında bulunmak için Sony çağrı merkezi öğrenebilir.

Sony cep telefonu ve tablet için aranacak telefon numarası 212 473 77 77 olduğunu hatırlatalım. Diğer Sony ürünlerini ilgilendiren telefon numarası ise 444 76 69 olarak hizmet vermektedir. SONY Müşteri Hizmetleri telefon numarası arandığı taktirde sizlere her türlü bilgi sunulacak sizlere yardımcı olmayacaktır aramaktan imtina etmeyiniz.

Sony Hakkında, görüşlerinizi alttaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sanalpazar telefon numarası başlıklı makalemizde Sanal Pazar, Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri İletişim ve Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri Tel hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 698 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status