Sompo Japon Sigorta İletişim Bilgileri Japon devi sigorta şirketi olan Sompo Japon sigorta iletişim bilgileri ile ilgili olarak sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Genel müdürlük ile görüşmek, acentelik başvurusu yapmak, bölge müdürlükleri ile iletişime geçmek, şikayet ve talepleriniz için ya da hasar hesap numarası bildirimi yapmak için veya anlaşmalı servisler, anlaşmalı sağlık kuruluşları, en yakın acente anlaşmalı doktorlar hakkında bilgi almak amacıyla Sompo Japan sigorta telefon numarası mutlaka bilinmesi gerekmektedir.

Sompo Japan Sigorta Hakkında bilgi

Kısaca firma hakkında sizlere bilgi vermek gerekirse Finans sigorta adı altında 2002 yılında sigorta sektörüne giriş yapan ve yüksek hedefleri ile yola devam eden firma önce Fiba grubu iştiraki olan Finansbank tarafından NBG grubuna satıldı, bir süre Fiba sigorta olarak faaliyetlerine devam etti. Ancak 2010 yılında Japon Sigorta devlerinden Sompo Japon sigorta, Fiba sigortadan hisseleri satın aldı. Böylece Sompo Japon adı altında türkiyede faaliyete başlamış oldu.

sompo japan sigorta

sompo japan sigorta

Sompo Japan  sigorta  Müşteri Hizmetleri telefon numarası kaç

  7/24  arayabileceğiniz  ve her türlü konuda destek alabileceğiniz  Sompo Japon sigorta  telefon numarası 0850 250 81 81 olarak kayıt etmelisiniz çünkü  Türkiye’de oldukça etkili ve  hızlı bir Sigortacılık anlayışı ile büyüyen firma hemen hemen herkesin ilgisini çekmeye başladı. Sizler de muhtemelen ya bir poliçe satın aldığınız ya da yakında bu firmadan uygun teklif alacaksınız demektir. Çünkü Türkiye’de gittikçe Artan  yabancı ağırlıklı  sigorta şirketleri arasında en uygun çözümler ve teklifler sunan firmalar arasında bulunmaktadır. Sompo japan sigorta hasar dosya sorgulama için de aynı hat kullanılmalıdır.

Sompo Japon sigorta  kararlar alırken her zaman müşterilerinin  menfaatlerini  dikkate almaktadır.  Kaliteli Sigortacılık ürünleri ile  müşterilerine Sağlık, Güvenlik ve Mutluluk  sunmaya çalışmaktadır. Sompo Japon sigorta ilkeleri arasında,  ahlaki değerlere uygun hareket etmek,  şeffaf ve hızlı olmak,  her zaman yüksek hedefler çizerek buna göre hareket eder.  Müşterilerini  önemser, samimi davranır.  Onların kendi şirketlerinin önemli bir parçası olduğunu düşünür.

 Bu sebeple de her zaman  en iyi hizmeti vermek için  çalışmalarına devam eder.  Gerçekten de  Japon sisteminin Türkiye’ye yansıması olarak  sizlerin de herhangi bir poliçe alınca hiç arkanız çekmeden rahatlıkla güven içinde  uyuyabileceğiniz ve işinizi yapabileceğiniz ender sigorta  şirketleri arasında yer almaktadır.

Sompo Japon sigorta iletişim bilgileri oldukça fazla alternatif sunmaktadır. İsterseniz web sitesi aracılığıyla online müşteri temsilcileri canlı destek sunarak sizlere her türlü bilgilendirmeyi yapabilmektedir ya da Genel Müdürlük ile görüşme hakkınız bulunmaktadır. Sompo Japon sigorta genel müdürlük telefon numarası 0216 538 60 00 olarak aranabilir.

Sompo Japon sigorta ürünleri oldukça çeşitlidir. Aracınızı bireysel ya da ticari kasko yapabilirsiniz. Konutlarınızı depreme karşı, konut eşya planı, Mini konut sigortası, artı konut sigortası adı altında farklı seçeneklerden faydalanıp sigorta edebilirsiniz. Aracınızın zorunlu trafik sigortasına en uygun tekliflerden birini alabilirsiniz. Sağlıkla alakalı olarak özel sağlık, acil sağlık, yabancılar için sağlık, Yaşam terapi, tamamlayıcı terapi, poliçelerinden uygun olanları satın alabilirsiniz. Ferdi kaza sigorta kapsamında öğrenim güvencesi, aile güvencesi, Çağdaş koruma güvencesi, artı ferdi kaza poliçelerinden tercih edebilirsiniz. İşyerleriniz için de uygun poliçeler satın alabilirsiniz.

Ayrıca Seyahat sigorta türlerinden de veya yat sigortası, tarım sigortası alternatiflerinden de kendinize uygun olanları değerlendirebilirsiniz. Oldukça fazla alternatifler sunan Sompo Japon sigorta telefon numarası ile ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Ayrıca önerilerinizi, isteklerimizi şikayetlerimizi de Sompo Japon sigorta çağrı merkezi telefon numarası aranarak iletebilirsiniz.

Sompo sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Daha önce bu kaliteli ve seçkin firmadan poliçe aldıysanız veya almayı düşünüyorsanız, bu firma ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi ve önerilerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1256 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. ibrahim dedi ki:

  Başımıza gelen kazadan sonra firmanın biz müşterilerine yaklaşımı yukarıda bahsettiği ilkelerle alakası yok. Bol keseden yazmışlar Allah bu firmanın muşterilerine sabır versin.

 2. bahattin dedi ki:

  Merhabalar

  01.02.2017 tarihinde kaza yaptım.bir kamyon arkadan vurdu ve bu nedenle çok ağır hasar oluştu.dosya onayı 08.02.2017 tarihinde onaynalıp karşı taraf %100 suçlu görüldü.sonuç olarak bu gün ayın 28 i aradan 20 gün geçmesine rağmen geri dönüş alamıyorum.dosya çok yavaş ilerliyor.bu nedenle ben işime hergün geç kalıyorum.msduruyetimi neden kimse görmüyor.neden süreç hızlandırılmıyor.madur olan benim fakat bu nedenle sigortanın yavaş işlemesi nedeni ile işimden olursam bunun sorumlu kim olacak.ayrıca bu beklentinin gerekçesini anlamış değilim.aracım baya ağır hasarlı durumda bu aracın yapılmasından yana değilim.ailemin sağlığı açısından artık o araca binmek istemiyorum.lütfen artık daha kimi aramam gerekiyor.kim ile iletişime geçmem gerekiyor anlamadım işime gidip gelmekte sorun yaşıyorum.yardımlarınızı rica ediyorum.

 3. Mehmet zeki tahtacı dedi ki:

  İletişim sıfır bir gün boyunca ulaşamadım 0850250 81 81 boşuna yazılmış bir no

 4. SBN dedi ki:

  Sompo Japan Sigorta İletişim Bilgileri sizlerle…

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status