Şok Market telefon numarası kaç?Özellikle gıda alışverişinde reyonlarında satışa sunduğu şok fiyatlarla müşterilerinin ilgisini çeken Şok Market telefon numarası kaç, ihtiyaç olduğunda ürün hakkında kampanyalar hakkında ya da insan kaynaklarına müracaat etmek isteyen insanların en çok ilgi duyduğu konulardan birisi Şok Market müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Biz de bu konuya açıklık getirmek amacıyla topladığımız bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Şok Marketler Ticaret A.Ş. hakkonda bilgi

Şok Marketler Ticaret Anonim Şirketi kaliteli ürünleri ucuza tüketicilere ulaştıran müşteri memnuniyetini önem veren ürünlerin üretiminden tüketimine kadar güvendiğini de dikkate alan önemli bir marketler zinciridir. Şok Kalite Çemberi adı verilen bu sistemde Avrupa Birliği’nin hızlı alarm sistemi sayesinde şeffaflık, izlenebilirlik, risk analizi, ilimsel İşbirliği ve sürekli araştırma yapılarak müşterilerin kaliteli ve güvenli ürün tüketmesine destek vermektedir. Ürün Güvenliği ve kalitesi acısından tarladan, sofraya anlayışı ile gıda ürünlerinde özel bir uygulama yapan firma gıda dışı ürünlerin yönetiminde de aynı prensibi devam ettirmek çabasındadır. Çalışanlarına sürekli hizmet içi eğitim vererek bilinçli mağazacılık ve bilinçli tüketiciler oluşmasına destek vermektedir bu kapsamda tüketicilerine hizmet vermek için Şok Market çağrı merkezi telefon numarası ile gerekli desteği sağlamaktadır.Şok Market telefon numarası kaç

Sizler için yaptığımız araştırmada gerek insan kaynaklarına müracaat için gerek kampanyalar hakkında bilgi edinmek ya da ürünlerde bilgilendirme, dilek, istek, şikayet, konularını iletmek amacıyla Şok Market müşteri temsilcisi aranarak gerekli bilgilendirme yapılabilir. Bunun için Türkiye genelinde 3500 ve yakın mağazası bulunan Şok Market müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 221 11 00 ücretsiz olarak aranıp gerekli bilgiler alınabilir.

Ayrıca firmaya müşteri iletişim merkezi telefon numarası 212 576 33 00 numaralı telefonda aranarak ulaşılabilir. Böylece sizlere kampanyalar hakkında haftanın fırsatları hakkında, Size en yakın ŞOK Market öğrenmek amacıyla ya da uygun kiralık bir dükkanda varsa Şok markete vermeyi düşünüyorsanız arayıp konuşabilirsiniz. Şok Market şeffaflığa önem vermektedir. Bu amaçla temizlik maddelerinden dondurulmuş gıdaya, sebze meyve, unlu mamüller, tatlılar, süt ve süt ürünleri, içecekler, etli taze ürünler gibi birçok konuda tüketicilere gerekli hizmeti vermek için şubesinin artırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 883 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status