Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü İletişim BilgileriHavacılık sektöründe oldukça önemli bir yeri bulunan sivil havacılık genel müdürlüğü çok önemli vazifeyi yerine getirmekte ve yurt savunmasına çeşitli katkılarda bulunmaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün çalışmaları arasında hava aracı işlemleri, havacılık sektörü personeli yetiştirilmesi ve çeşitli havaalanları arasında çalışmalar yapmaktadır. Havacılık sektöründe oldukça önemli bir statüde bulunan sivil havacılık genel müdürlüğü iletişim bilgileri arasında çağrı merkezi numarası, e posta adresleri ve kurumun açık adresi bulunmaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü çağrı merkezinin iletişim numarası 444 60 01’dir.Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün Diğer İletişim Bilgileri

Cialis Soft order purchase doxycycline Female Viagra buy
Sivil Havacılık Genel müdürlüğünün çeşitli illerde kurum ofisleri bulunmaktadır. Ankara Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün iletişim adresi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı no:128 Maltepe / Ankara’dır. Sivil havacılık Genel Müdürlüğünün iletişim bilgileri arasında telefon numaraları da yer almaktadır. Kurumun telefon numarası 0312 203 60 00 ve fax numarası ise 0312 203 74 98 numaralı telefonlardan ve kurumun resmi internet sitesine giriş yapılarak kurum ile görüşme imkanı sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan UPS İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve UPS İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 86 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status