Sivas Belediyesi İletişim NumarasıBelediyecilik işlemleri için şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi telefonla çağrı merkezine ulaşarak da yardım almak mümkün. Belediyecilik işlemleri için birçok kanal üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

antibiotic online Telefon İle Ulaşım

order prozac Sivas belediyesi müşteri hizmetlerine 444 58 44 numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 0346 alan kodu ile 221 01 10 numarasından belediye binasına ulaşım sağlayabilirsiniz.

cialis order Mail İle Ulaşım

Sivas belediyesi iletişim numarası olan 0346 221 01 10 dışında birimler için belirlenmiş numaralardan ulaşım sağlamanız mümkün. Mail ile ulaşım sağlamak istediğinizde daire başkanlıklarının ayrı ayrı mail adreslerine belediyenin www.sivas.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim formunu doldurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.Karayolu İle Ulaşım

Sivas belediyesi iletişim için şahsen başvurunuzu belediye binasına yapmanız gerekir. Bunun için Sularbaşı mahallesinde bulunan Atatürk caddesinde 3 numaralı belediye binasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye binası Sivas merkezde bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Mardin Büyükşehir Belediyesi İletişim Numarası başlıklı makalemizde Mardin Büyükşehir Belediyesi, Mardin Büyükşehir Belediyesi İletişim ve Mardin Büyükşehir Belediyesi İletişim Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 118 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status