Şırnak Belediyesi İletişim NumarasıBelediye ile yapmanız gerek işlemleriniz için telefonla arayarak müşteri hizmetleri aracılığı ile bilgi alabileceğiniz gibi ödeme işlemleri ve benzeri imza gereken işlemlerde şahsen başvuru yapmanız gerekir.
Brand Cialis

Telefon İle İletişim

Telefon ile başvuru yapmak isterseniz Şırnak Belediyesi iletişim numarası antibiotic order 486 alan kodu ile başlar ve 216 10 05 ve 216 12 05 numaralı iki hatta sahiptir.Mail İle İletişim

Şırnak Belediyesine mail üzerinden ulaşmak isterseniz info@sirnak.bel.tr adresine mail gönderebilirsiniz. Aynı zamanda belediyenin internet sitesi olan www.sirnak.bel.tr sayfasına girerek iletişim adımından iletişim formunu doldurarak öneri ve ya istekte bulunabilirsiniz.

purchase prozac Konum Bilgileri

Şırnak Belediyesine bizzat müracaat etmeniz gerektiği hallerde Şırnak merkez’de bulunan belediye binası Atatürk Mahallesi, Lise Caddesi, Numara 20 adresindedir.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Kaymakamlığı İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Kadıköy Kaymakamlığı, Kadıköy Kaymakamlığı İletişim ve Kadıköy Kaymakamlığı İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 125 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status