Siirt Üniversitesi İletişim Bilgileri1982 yılında Siirt eğitim yüksekokulu 1992 yılında Siirt eğitim fakültesi adını almıştır. 1976 yılında Dicle üniversitesine bağlı olarak kurulmuştur. Çok büyük olan üniversitede 15 araştırma ve uygulama merkezi bulunmaktadır. Siirt Üniversitesi 2 yıllık eğitime dayalı olarak hizmet vermektedir.

Adres Bilgileri

Üniversite adres olarak: Kezer yerleşkesi Pınarca köyü Veysel Karani mahallesi üniversite caddesi merkez 56100 Siirt/Türkiye olarak geçmektedir. İletişim antibiotic buy buy doxycycline : 0484 212 11 11 olarak bilinmektedir.Ulaşım Bilgileri

Özel araçlarınız ile çok rahat ulaşım sağlayabileceğiniz gibi D370 Siirt yolu üzerinden otobüs ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

cialis buy cheap Nasıl Gidilir

Siirt merkeze yakın olan üniversite iletişim bilgileri internet sitesinde mevcuttur. Ulaşım için Siirt merkezden vasıta bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Adliyesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve İstanbul Adliyesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 88 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status