Show TV WhatsApp telefon numarasıYıllardan beri dizileri filmleri, magazin programları ile seyircileri ekrana kilitleyen Show TV WhatsApp ihbar telefon numarası ile ilgili olarak sizlere bilgilendirme yapacağız.

Özel televizyon yayınlarına çok eski dönemlerde başlayan Show TV, haberde  magazinde sporda da farklı programlarıyla dikkat çekmektedir. Son zamanlarda gündüz kuşağı programları ile de iddialıdır. Zahide Yetişle programı önemli programlar arasındadır. Ayrıca “Evleneceksen Gel” programı da yoğun ilgi gören programlar arasındadır. Nursel’in Evi programı, Kendine iyi bak, Çocuktan Al Haberi, Gelin Evi gibi dikkat çeken seyirciyi ekrana kilitleyen programlar takip edilmektedir.

 Show TV WhatsApp İhbar Hattı

Sadece programlar ile ilgili değil Show Ana Haber programında yayınlanmasını istediğiniz önemli bilgi, belge, haber niteliği taşıyan görüntüleri gönderebilirsiniz. Sizin gönderdiğiniz haber değerindeki videolar, belgeler, yazılar haber merkezi tarafından değerlendirilecektir.

Show TV WhatsApp ihbar hattı kaç? Gerekli durumlarda Show TV habere iletmek için göndereceğiniz telefon numarası 0536 266 90 00Show TV WhatsApp şikayet

Ayrıca 0536 266 90 02 kullan kullanılabilir. Dünyada ve Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılan WhatsApp uygulaması sayesinde herkes her istediğini rahatlıkla paylaşabiliyor.

Show TV WhatsApp şikayet numarası

Show TV WhatsApp şikayet numarası her saatinde videolarınız, resimler değerlendirilecektir. Konu ile ilgili merak ettiğiniz düşündüğünüz sormak istediğiniz bir şey varsa yazının altında yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Gerekli durumlarda sizlere dönüş sağlanacaktır.

Yaşadığınız mahallede, sokakta, yolda, okulda, bankada… nerede olursa olsun. Haksızlığa uğradığınız bu durumu yetkililerin harekete geçmesi için paylaşın. Show TV haber WhatsApp numarası ayrıcalığını kullanarak herkesi bilgilendirin.

Bir önceki yazımız olan Kia motor müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Kia çağrı merkezi telefon numarası, Kia iletişim merkezi ve Kia iletişim telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 334 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status