Show Turizm telefon numarasıShow Turizm telefon numarası, Show time iletişim telefon, Show time Seyahat telefon numarası, Show Turizm müşteri hizmetleri telefonu, Ankara merkezli yolcu taşıma şirketi olan firma hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Ankara Yenimahallede bulunan Aşti’den yönetilen firma bütün Türkiye’den müşterilerine hizmet vermektedir.

Her türlü bilet alım rezervasyon için Show Time turizm müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanızda fayda var. 24 saat hizmet veren firma Türkiye’de farklı bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Show Turizm oldukça geniş bir filoya sahiptir. Ve durmadan Araç sayısını artırmaktadır. Araçlarında internet rahat koltuk imkanı, koltukta ekran televizyon izleme fırsatı sunmaktadır. Firmanın otobüslerinde Digiturk Yayınları izlenebilir. Kulaklık takarak kimseden rahatsız olmadan rahat bir yolculuk yapma fırsatı bulmaktadır. Müzik yayını sayesinde dilediğiniz müzik türünün kendiniz seçerek dinleyebilirsiniz. Koltuklarda rahat bir oturma fırsatı verilmektedir. Araçlarda cep telefonu ile konuşma serbesttir. İsteyen kitap okumak istiyorsan okuma lambasını kullanabilir. Kişisel radyosunu dinleyenin kulaklıkla dinleme fırsatını sahiptir.

USB’nizi kullanarak film izleyebilirsiniz, müziklerini dinleyebilirsiniz. Özel işlerinizi yapabilirsiniz.

 Show Turizm müşteri hizmetleri telefonu

Show Turizm telefon numarası 444 31 79 şeklinde ülkemizin her yerinden 24 saat boyunca alınabilmektedir. Müşteriler bilgi edinme hakkını kullanarak firmanın telefon numarasını arayabilir. Böylece şehir içi servislerini sorabilir biletini açığa alabilir. Biletini iptal ettirme imkânını kullanabilir.Show Time Turizm iletişim tel no

Eğer oturduğunuz yerden bilet hattı almak istiyorsanız 444 31 79 numaralı telefondan bilet satın alabilirsiniz. İstiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz. Daha önce rezervasyon yaptıysanız bunu iptal ettirebilirsiniz. Yaptığınız rezervasyonları sefere bağlama yaptırabilirsiniz. Daha önce Satın aldığımız açık biletinizi yine sefere bağlama işlemi yaptırabilirsiniz.

Show Turizm

Show Turizm

Show Time Turizm iletişim 

Show Time Turizm iletişim bilgileri kullanılarak aklınıza gelebilecek her türlü şikayet, temenni, istek, yük taşıma ya da firma ile ilgili çalışma düşünceniz varsa bunları kullanabilirsiniz.

Firmanın web sitesi aracılığı ile de işlemlerinizin birçoğunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Sefer sorgulayabilirsiniz, güzergah sorgulayabilirsiniz. Otobüslerin özelliklerini öğrenebilirsiniz. Firma ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gideceğiniz yerin mesafesi kilometresini öğrenebilirsiniz. Hava durumunu sorgulayabilirsiniz. Yol durumunu öğrenebilirsiniz.

Show Time Turizm müşteri hizmetleri 444 31 79 olarak aranmalıdır. Firma ile ilgili şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz. Ayrıca konu altına yorumlarınızı da yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Efe Tur telefon numarası başlıklı makalemizde Efe Tur Çağrı Merkezi telefon numarası, Efe Tur iletişim tel no ve Efe Tur Müşteri Hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 402 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status