Sen Jorj Avusturya Hastanesi iletişim telefon numarasıİstanbul Beyoğlu Bereketzade Mahallesi’nde hizmet veren Avusturya hastanesi çağrı merkezi iletişim telefon numarası doktorları, birimleri hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız.

Anestezi ve reanimasyon, yoğun bakımı, odyoloji hizmetleri, medikal ayak bakımı ve ayak sağlığı hizmetleri, beslenme ve diyet programları, endoskopi hizmeti, Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri, radyoloji, dermatoloji, nöroloji, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, göz hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, Kadın Doğum ve kadın hastalıkları, genel cerrahi, iç hastalıkları ve kulak burun boğaz sorunları olan vatandaşların sağlık hizmeti almaları için fırsat verilmektedir.

Doktorlar hakkında bilgi almak, anlaşmalı kurumların hizmetlerini, çözüm ortaklarını öğrenmek amacıyla Avusturya Sen jorj Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası aranabilir. Sizlere gerekli bilgilendirme müşteri temsilcileri tarafından yapılacaktır.

Avusturya Sen Jorj Hastanesi

0212 292 62 200212 243 25 90

0541 553 20 05

numaralı hat sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Çok köklü bir sağlık kuruluşu olan hastane 1872 yıllarına kadar geçmişi uzanmaktadır. Geçmiş yıllarda Avusturya hükümeti ile Osmanlı Devleti arasındaki ikili ilişkiler sonucunda İstanbul’da Avusturya Sen jorj Hastanesi açılmış ve bugüne kadar hizmetlerine devam etmektedir. Farklı dönemlerde farklı branşlar açılmış ve İstanbul’da herkesin sağlıklı yaşamasına destek verilmektedir.

Uzman doktorlar ve profesyonel personeli ile koruyucu sağlık hizmeti verilmektedir. İSO 9001 kalite ödülü alarak önemli bir hizmeti yerine getiren sağlık kuruluşu insanımıza faydalı olmak için çalışmalarını aralıksız yürütmektedir. Basında da oldukça sık adı telaffuz edilen Avusturya Sen Jorj Hastanesi iletişim tel no aranarak merak edilen konular açıklığa kavuşturma bilir

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 288 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status